Evlisin ve çocuğun olmuyor?

Çocuk olmama sorunu ile karsilassaniz (allah korusun ) ne yapardınız?

• Evlatlık edinirim
    32% (9)22% (5)27% (14)Oy Ver
  • Olana kadar tedavi görürüm
    54% (15)61% (14)57% (29)Oy Ver
  • Esimdem kaynakliysa bosanirim
    11% (3)0% (0)6% (3)Oy Ver
  • Asla evlatlık edinmem
    3% (1)17% (4)10% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allah’tan her şeyin hayırlısını istemelidir. Bizim için ne*yin hayırlı olup olmadığını bizler bilemeyiz. Bir âyet-i keri*mede de bildirildiği gibi hayır zannettiğimiz şeyler bazen bi*zim için şer, şer sandıklarımız da hayır olabilir. Onun için Al*lah’tan her şeyin, bu arada çocuğun da hayırlısını istemeliyiz. Çocuk sahibi olmak elbette her kesin istediği bir şeydir. Yara*tılış kanunları da bu yöndedir. Ama bazı durumlarda bazı in*sanlar için çocuk sahibi olmamak hayırlı olabilir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kopek alırım

1|0
    0|0
  • b şıkkı

1|0
    0|0
  • Tedavi görürdük olmazsa evlatlık

1|0
    0|0
  • Evlat edinmem eşimden kaynaklı ise bile sevdigim insanı hiç bir şekilde terketmem hayırlısı buymuş derim. Kötü düşünmem

1|0
    0|0
  • Bak güzelim. Kardeşim 5 yıl önce evlendi çocuğun kesinlikle olmaaycak denildi. Ama yılmadı hastane hastane gezdi bilmem ney iğnesi vurdular3 yıl boyunca. Rabbimde nasip etti şimdi eşinin doğumuna bir ay falan var.

1|0
    0|0
  • evlatlık edinirim

1|0
    0|0
  • ne güzel işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlat edinirdim. Sorun bende veya eşimde HIV fark etmez. Göbek bagi değil önemli Opan yurek bagi bu tür şeylerde.

1|0
    0|0
  • İlk önce tedavi yoluna başvururdum. Ve yine olmuyorsa Allahın takdiri derdim. Ama evlatlık edinmeyi de düşünürdüm ciddi bir şekilde.

1|0
    0|0
  • Çok istiyorsam evlatlık edinirim.

1|0
    0|0
  • Zalimin kızları adamı neden bırakıonuz :/

1|0
    0|0
  • Evlatlık alamazdım

0|0
    0|0
  • Tedavi olmadı evlatlık