Bıktım bu stajdan?

Her gün her gün bu staja gitmekten bıktım ya resmen hayatımın aslında en güzel dönemleri diye tabir edilen zamanda benim hayatum resmen igrenç geçiyor bir an önce bitsin şu okul istiyorum bıktım çünkü artık nefret ediyorum bu staja gitmekten her gün sinir stres içindeyim ya yeter artık gerçektende boktım ya Allahım bana sabır ver hep aglıyorum. şimdide aglıyorum bıktım çünkü istemiyorum gitmek bide yazın da gidicez ya herkes tatil yaparken biz agusyosa kadar çalışıcaz ya yeter artık gerçekten istemiyorum ya Allahım bıktıımmm daha 1 senem var ya oofff :'( napıcam benn?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu gunlerde gecicek

0|1
    0|0
    • İnşallah ya öyle stresliyim ki elim ayagım titriyor

Erkekler Ne Diyor 17

• Otur evinde koca bekle.
    Biz senelerdir tatilin ne olduğunu bilmiyoruz. Senin derdine bak sokakta bir sürü işsiz var çalışmasan gelip çalışacak adam çok

0|0
    0|0
    • İstemwdigim bir işi yapmak hemde bu yaşta? Asıl yapmak istemedigim meslek bu degil aka malesef mecburum

• Ne üzerine staj yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Bende bir zamanlar stajer ogrenciydim turizm uzerine antalya'da teras otelde garsonluk yaptım 10-11. sınıfta sene 6 ay sürecinde ana özlemin yoksa yaptığın işi sevmelisin benden tavsiye Ben öyle yapiyordum ise yarıyor :)

• Takma boşver sen insanlara sağlık vermenin sevincini yasa :) kim ne demiş umrunda olmasin

• Umrumda olmadan olmuyor ama

• Sen benim zamanında yaptığım sataji görsen :(

0|0
    0|0
    • Bitmiş en azından benim daha 1 senem var

• Saskin o okul bitince emekli olana kadar hergun ise gideceksin staj gibi. ben niye lalktim bu saatte zannediyorsun

0|1
    0|0
    • Okulu boşuna okuyorum öyle bir iş yapmıcam

• Özleyeceksin o günleri bende öyleydim. : )

0|0
    0|0
    • Aman kalsın özlemem

• Birde hemşire olarak staj yapiyirsun ve isyan ediyorsun ilginç.

• Niye sanki çok güzel bir meslekmiş gibi öalışma koşulu olarak söylüyorum hele ki zaten sajywrsen daha da kötüdür bu durum

• İş yaşamında staj gibi olacak meslek ne

0|0
    0|0
  • Nerde

0|0
    0|0
  • Biz hergun calisiyoruz ama isyan etmiyoruz okula gittiğine dua et

0|0
    0|0
    • Ama ben yapmak istemedigim meslegi yapıyorım ua

• Sevmeye calisacaksin o zaman dünyadaki insanlarin büyük bir kismi sevdiği işi yapmiyor dunya o kadar güzel bir yer değil Malesef

• Maleseff

• Sağlik lisesimi? :D

0|0
    0|0
  • Bu isler boyle mizmizlanma isine bak 😉😂

0|0
    0|0
  • ne stajı hangi bölüm

0|0
    0|0
  • Evlenince geçer

0|0
    0|0
  • Daha dur yolun başındasın

0|0
    0|0
  • Naylon staj yap. Bende öyle yapacam 😏

0|0
    0|0
  • Ne staji ya o

0|0
    0|0
  • :( sen unisin sanirim bn lise son staj yuzunden basima bisey gelmisti yani ondn cok kotu oldm Şu an ayni duygulari hissediym bende staja gitcem smdi artk olum geliyo oraya gitmek ya sevmiyorm ordakileri birde iskence gibi su 1 ay gecse keske :(

0|0
    0|0
    • Sen hangi bölümsün

• Evet hata yapmicam ins ama sana uzuldum Şu an insallah istedigim olur keske moda tasarim vb okusaydin o alani istiyosan elbette bir takim olaylar olmustur bilmedigim boyle demekte sacma geldi...

• Moda tasarım okumam da dikiş kursuna gidip elbise yapıp satmayı düşünüyorum

• Okul bitince nolcak?

Sabah is aksam eve dön.

0|1
    0|0
    • Hayır öyle bir iş yapmıcam bu okuluda boşuna okuyorum

• Nasl bir is yapcaksn acaba?

• Kemdi. işimi yapıcam elbise dikip satma gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• Sende dert ettiğin seye bak. Kimisi bunu bile bulamıyor ama sen tatil yapamıcam diye ağlıyor musun? Staj zamanları en güzel zamanlardır degerlendirenilene. Takma bunları kafana

0|1
    0|0
    • Güzel bir yanı yok malesef her gün stres içindeyim bıktım artık

• Kuzum şimdiden böyle diyorsan, ileride işe başladığın zaman ne yapacaksın? O halde sevdiğin bir meslek edin yoksa hayatın zindan olur

• Bu meslegi yapmıcam zaten boşuna gidiyorum bu bölüme

• Ne stajı

0|1
    0|0
Yükleniyor...