Erkeklere özellikle sorum ama kızlar da cevap verebilir?

Diyelim nişanlısınız, ailenizle yaşıyorsunuz. Nişanlınız sizde kalabilir mi aileniz müsade eder mi? Hadi diyelim kalıyor, beraber yatmanıza aileniz müsade eder mi? Bana bu çok tuhaf geliyor. Yani benim ailem öyle değil, çevrem de aslında olabilir benim mezhebime göre ne var bunda ama :D

Arkadaşım nişanlısında kalıyor, zaten evde bir nişanlısı bir de kaynana var. Baba ölmüş, kardeşi evli ayrı evde. Neyse arkadaşım nişanlıysa aynı yatakta yatıyor, kendi ailesi de müsade ediyor kalmasına kaynanası ise sorun yapmıyor aynı yatakta yatmalarına. Böyle insanlar kaldı mı lan diyorum kendi kendime :)

0|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• yatamaz evlenmeden ne demek bu zinaya girer valla bu konu :D

valla gönül isterki eşimle sadece ben aynı evde kalalım cunku ailem olursa rahat edemem , şu acıdan yanı ailem kaba biraz , bende kabayım , eşime ince olucam ya utanırım o yüzden :D ama ailem kirada oturursa yan evi tutarım :D

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• büyük ihtimalle benim ailem hoş gözle bakmaz ama bunu yapan insanları yargılamam, saygı duyarım, keşke bizimkilerde o kafada olsalar

2|0
    0|0
    • bende öyle diyorum, sence neden o kafada değiller?

• gerçekten mi?

• ? gerçekten mi derken? yani kaynanan kötü değildir dedim :D yani evet gerçekten

• Ben sevgilimle de aynı yatakta yatabilirim, tabi insanların aklına direk seks gelir, hayır o da olur kimseye de yargılamak düşmez bugün insanlar ben yetişkinim diye ortalarda geziyor kendi kararlarını %100 vermediğin sürece yetişkin değilsindir, ailemde karışamaz, karışmaz 15 yaşımdan beri böyle.

1|0
    0|0
  • aynı yatak mı :D

sevgilim çok hastaydı , annesi de köye gitmişti , bize getirdim benim yatağıma yattı , annem de çorba kaynattı hasta hasta iyi gecelir diye başına falan da bez koyduk ama annem sürekli bir haltlar karıştırmayalım diye odayı kontrol ediyodu :D kısaca aynı yatakta evlenmeden yatılmaz bizim hanefi meshebinde ki bırak meshebi ailem izin vermez :D

0|0
    0|0
  • Dini nikahları vardır ve iki ailede bundan dolayı izin veriyor olabilir. Merak ettim arkadaşın nereli.

0|0
    0|0
  • git gide artiyor sen ne diyorsun

0|0
    0|0
  • Şimdi, eger insanlar birsey yapmaya karar verirse? Kimse onlari tutamaz her ne olursa olsun yaparlar zaren.
    Ha kalabilir fakat ayni yatakta yatmasi cokta uygun degil bence :)

0|0
    0|0
    • ya bence uygun, yani başbaşa olurlar çocugun kendi evi olur neyse. anne varken bencede ayıp. ama anne bişey demiyor sorun orda.

• he diyorsun ki ben biraz geri kafalıyım. ee doğrudur.

• Yahu hemen de "geri kafalı" yaftasını yapıştır.
      Bak şimdi neden uygun olmazı biraz aaçyım sana :)
      Şimdi sonuçta herkes biliyor iizn veriyor ve nişanlılar hatta düğün tarihleri belli, sonuçta ateş ve barut yani illaki akıllı uslu duramıckaalr ve bir şekilde kız hamile kaldi ve allah korusun çocuk kaza geçridi öldü?
      Ne oalcak hiç düşündün mü?
      Bu yaşanmış bir hikaye olduğu içni sana analtıyorum
      çok uçuk bir örnek değil yani 8) anlatabildim mi?

• Evet sorun olmaz onlar için. Beraber yatmasak garip kaçar zaten.

1|0
    0|0
  • Bir kere sevişirken babam geldi sabah odaya. Bizi o halde görünce '' pardon pardon kahvaltı hazır, gelirsiniz. '' diyip çıktı.
    Yani, evet kalabilir.

1|0
    0|0
    • kaldı mı ya sizin gibi aileler... ya da var mı :D

• Gel evlen benle.
      Benim ailem senin ailen.

• güven meslesi varsa ve kesinlik arz ediyorsa hiç kimse bişey demez buna

1|0
    0|0
    • babana bile güvenmiceksin.

• arkadaşım nişanlıysa aynı yatakta yatıyor.

• bilmem arasındaki hukuk

• Yapacak olduktan sonra heryerde yapar ama etik değil yani bence :)

1|0
    0|0
    • bence olması gereken.

• Tabiki ben şahsen evime getirmem bile sonuçta evleneceğim kıza millet ne dicek

• Arkadaş da olsak sözlü de olsak, nişanlı da olsak aynı evde kalmamıza müsade ederler. Ama odalar ayrı olur ve uzun süreli yalnız bırakmamaya dikkat ederler.

0|0
    0|0
    • işte benim arkadaşım nişanlıysa aynı yatakta yatıyor kaynana bir şey demiyor. gece sevişiyorlarmıs bir de lan diyorum nasıl duymuyor :D

• Neden aileler müsade etmiyor sence?

• Benim anne-baba kızı kendine emanet edilmiş gibi, kendi kızlarıymış gibi görürler o şekilde davranırlar. Onun evine gelince onun kızı oluyor yani :).

• yatmışlığım var doğrudur

0|0
    0|0
  • Cok mu tuhaf

1|0
    0|0
  • Kiz icin soyluyorum evlenmeden beraber yatmayin zar patladimi anlami kalmadi belki vaz geçecek

1|0
    0|0
  • neden olmasın

1|0
    0|0
    • bencede ama her aile böyle değil

• asla

0|0
    0|0
  • bereber yatmasına kımse musade etmez:)))

0|0
    0|0
  • Oha😄😄

0|0
    0|0
  • Yani 1-2 geceliğine kalabilir ama asla yanımda yatamaz izin vermezler bende yatmam zaten yanında.

1|0
    0|0
  • Asıl sizin gibi insanlar kaldı mı demeliydin

0|0
    0|0
    • nasıl

• hafif ters olmuş hani diyosunya böyle davranan insanlar kaldı mı diye bende diyorum ki böyle davranmayan insan mı kaldı?

• İyiymiş.

0|0
    0|0
    • sence arkadaşımın kaynansı ailesi neden böyle?

• Şans işte.

• Keşke bana da öyle biri denk gelse.

• Kizin yaniyon mu swn ;)

0|0
    0|0
  • beraber yatmayı kabul etmez hatta kardeşim nikah kıydıkları halde düğüne bikaç ay kala yanıma gelsin demişti ailem düğün olmadan gerdek olmaz demişt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ablamın nişanlısı bizde kalmıştı tabi ailesiyle beraber. ( Ayrı sehirde yasadiklari icin mecbur) ama aynı odada uyuma falan olmadı tabiki.

1|0
    0|0
  • Ben sevgilisi ile beraber aynı yatakta yatmasına izin veren kız ailesi bile gördüm garip valla :d

0|0
    0|0
    • ciddi misin? :O

• Evet eski bir arkadaşım sevgilim başka şehirden yanımıza geldi ve annem aynı yatakta yatmamıza izin verdi diye anlatıyordu

• Kalabilir çünkü nişanla birlikte dini nikah da kıyılır.

0|0
    0|0
    • Yok bunlar kıymadı.

• ay ne kadar güzel. o hoca izmirdemi acaba

• @kanatlıcadı2 İstanbul da.

• Kalir

1|0
    0|0
Yükleniyor...