Avm lerdeki pahali magazalarda nasil çalisabilirim?

Arkadaslar aklima boyle bir fikir geldide beymen, vakko, gucci, marks & spencer gibi magazalarda nasil calisabilirim lise mezunuyum universite sinavina hazirlaniyorum sizce buralarda calisabilirmiyim bir bilginiz var mı

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Önce waikikide defactoda falan çalışman lazım

0|0
    0|0
    • Neden

• İşin raconunu bilmen için. Ordaki müşteriler elit ya. Abuk subuk bişey yapma sabrı öğren vs olayı. Diğer türlü yine girersinde torpil lazım.

En İyi Kız Görüşü

• Ben tecrübesiz Beymen club da işe başladım. Maaşı gayet iyiydi. Ünv kazanınca da bıraktım tabi. Yapacağın tek şey göz boyamak başka birşey değil. Hoş birşey değil ama mağazacılık sektöründe yaklaşık 7 yıl çalıştım az çok tecrübe edindiğim için söylüyorum mağazaya başvuru formu doldurmaya gittiğinde eğer yetkili üzerinde görünüm ve konuşmanla etki bırakırsan işe alındın bil.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim baya fikir verdiniz. Dis gorunus olarak fizigim, giyimim falan guzel bende universiteyi kazanana kadar calismak istiyorum yeni geldi bu fikir ama boyle defacto, lc gibi yerlerde degilde faha pahali yerlerde calismak istiyorum acaba girebilirmiyim diye dusunuyordum tesekkur ederim

• Alırlar. Hiç tecrübesiz Mango da işe başlayanları tanıyorum.

• Cok tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 13

• Arama ilanı varsa gidip baş vur beğenirlerse alırlar merak etme.. orada her şeyden önce fiziki görünüş öne çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Başvur kabul edilirsen

0|0
    0|0
  • çalışmasına çalışırsın tabiiki fakat
    fazla mesai gereksiz efor ve sabahının akşamına karışması deli gibi bir yorgunluk'ta cabası zamanında çalıştım istinyepark armanide ;)

0|0
    0|0
    • Yeni geldi bu fikirde aklima bir arastiriyim dedim 😊

• genel yorumlara bakarak böyle bir cevap verdm tecrübm olduğundan ötürü :)

• Peki tesekkur ederim 😊

• Çalışırsın tabi de sırtındaki deriyi alırlar. kolay değil o işler. hem. ordan zengin manita dusururum diyorsan yaniliyorsun. bir zengin bir tezgahtara nasıl davranır öğrenirsin ozmaan

0|0
    0|0
    • Hic oyle bir dusuncem yok zaten calismayada ihtiyacim yok is tecrubem olsun iyi bir yerde calisiyim diye dusunuyorum. Zengin birisini arasam bulurum kolayca zaten bunlar basit seyler

• Ben sana zaten kötü birşey söylemedim. karsilasacagin manzarayı anlattim

• Peki

• :D canım sende bu güzellik varken türk hava yollarına hostes ali agaogluna metres banada karı olursun

0|0
    0|0
  • bir denemende fayda var. sigara kullanmıyor olman gerek. en az 2 yıllık üniversite mezunu ve geçmiş mağazacılık deneyimi arıyorlar. önce bir yerden başlaman lazım...

0|0
    0|0
  • Çalışırsın

0|0
    0|0
  • Tecryben varmi?

0|0
    0|0
  • Mango da çalışabilirsin. Cevahir de

0|0
    0|0
  • ogrenci olarak calisabilirsin asgari ucretin altinda. bence git sor bayan eleman ariyorlar mi diye

0|0
    0|0
  • bence oncelıkle ıs basvurusu yapmalısın

0|0
    0|0
  • Cv isterler oralar için

0|0
    0|0
  • Zara magazamiz var 2 farkli yerde. Nerde yasiyorsun yardimci olabilirim ise girmende

0|0
    0|0
    • Ben ankarada yasiyorum universiteyi eskisehirde okumayi dusunuyorum yani hem okuyup hem calisicam

• Biz o sekil calistirmiyoruz diger magazalari bilmem. Tecrubesiz calistirmayiz en az 3 mülakata girdiririz. Ve atanamayan ogretmen muhendis vs calistirmayiz uzun vadeli olmuyor onlar cunku

Kızlar Ne Diyor 3

• fizik, diksiyon, güzellik ve tecrübe

0|0
    0|0
    • Tecrübe haricindekiler var 😄 bilginiz var mı bu konuda rica etsem biraz fikir verebilirmisiniz.

• Peki tesekkur ederim 😊

• rica ederim tatlım

• Calisirsin

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...