Universitedeki en yakın arkadaşımdan nefret ediyorum? Diğer samimiyetsiz tüm arkadaşlarımdanda? Lütfen okuyun?

Bu kız içten içe o kadar kötü samimiyetsiz geliyor ki. Ki benim en iyi arkadaşım olur sözde kendisi. İşine gelince benim hakkımda iyi şeyler söyler kotu gozukmiyim die bazen beni ortamda rezil edecek şeyler söyler. Sevgilisi varken başka bir çocukla takılıyor dibinden ayrılmiyor. çocuk bana sarılsa selam verse kıskanır böyle benle ilgilenseler ortamdan uzaklaşmak ister. Kötü kötü bakar arada bana. Ki ben ona hiç bişey yapmadım hep iyi davrandığım için oldu sanırım. benim hakkimda kotu bisey dense harbiden falan der ortamda hemen ortaya atilir sanki avukatim. Cok yuz vermisim cok. Çok iyi bir kızım samimiyim o yüzden hep başıma gelmiştir ama ben bu canım mal kıza iyi davranmaya içten içten sövmeye devam etmelimiyim napmaliyim çünkü başka arkadaşım yok hergün okulda bu salagin triplerini cekiyorum ortamda mal mal bağırarak gülmeler falan görseniz paşa çocuğu kezo herkesde buna çok iyi kız diyor hatta benimle muhattap olmuyor onu sevenlerden bazilari ona yanıyorum ki bilmiyorlar içini. ben hatta çok iyi olduğum halde çok soğuk kötü gözükürum. Daha 1. Sınıfım 4 sene napicam ben zaten kimseye guvenemiyorum herkes iki yüzlü. Genel olarak hiç bir arkadaşım dediğim insanları sevmiyorum dedikodu dalga gecmeler ego tavırlar. Ben böyle olmadığım için ve yalnız da kalmak istemediğim için bu salaklari hergün okulda çekiyorum hı hı diyip gülüyorum dediklerini. Ne kadar sürecek bu?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...