Bu fiyata bunu alan acaba ne düşünüp aldı?

255 Bin Euro. Yani 855 Bin TL. Bunu alan mutlaka var ki üretildi. Hadi her şeyi anlarım da, sıradan bir görünüme bu para niye? Git Hublot'un LaFerrari saatini al paşalar gibi 200 bin dolara ya. Ama bu niye? Neresi hoş bunun? Nasıl zevk ulen bu?

Bu fiyata bunu alan acaba ne düşünüp aldı?

http://www.luisaviaroma.com/parmigiani+fleurier/men/watches+-+fine/61I-0WR002/lang_EN/colorid_QkxBQ0smIFJPU0UgR09M0?SubLine=fine_jewellery&CategoryId=160

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel saatmiş :D

0|1
    0|0
    • Ya bro bırak şunun çakması sokakta 15-20 lira zaten tasarımsız bir saate bu para öhh dedirtiyor :D Tasarım falan olsa çok özel olsa tamam da bu ne :D

• Anladık sen parayı bulursan çar çur edeceksin diye nasip olmuyor :D

• Ahaha yok be olum, beğendim saati. Yaptırtacam kendime :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu alsam kutudan ve naylonundan çıkarmam ya da 300 liraya takmalarına izin veririm 5 dakika arkadaşlara

0|1
    0|0
  • Aptallık zenginlik göstergesi yapacak o yüzden. Insanlar iyice ahlaksizlasti madem o kadar paran var adam bir gibi yatırım yap ta insanlar fsydslansin ama nerde hep kapitalist sistemin efendilerine hizmet etmek amaçları.

0|1
    0|0
  • bu saati takarken ölümsüz oluyorsak bu kadar para verilebilir aksi takdirde 20 tl bile vermem. d

0|2
    0|0
  • Zevk değil prestij oluyor onların hayatında ben sadece şu saate bukadar para verdim diye nasıl hava atıcak sence o ucuz saati alirsa

0|1
    0|0
    • Gelip 5 bin liraya Ankara'dan tonla saat alsalar gittikleri yerlerde kimse " ulen du bakıyım gerçek mi sertifikasını getir " demez :D

• İşte paranın değerini bildiğimiz için bir bill gates çıkmıyo bizden bro. işin şakası bir yana ama alanlar acaba nasıl gözü gibi mi bakıyor merak etmiyor da değilim

• Muhtemelen bakıyordur onemsemiyordur bile ama biz genede kuş tüyü yastığın üstünde tutuyordur diye umutlanalim 😀

• Aptallık parayla mı arkadaş ya

0|1
    0|0
  • zenginlerin işine fukaraların aklı yetmez hacı. vardır bir bildikleri adsadad...

0|1
    0|0
  • Binalı Yıldırım'a sormak lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...