Hayatin size sunduğu en iyi tecrübe neydi?

Evet yaşadığınız en iyi tecrübeleri kısaca nasıl özetlersiniz?

0|3
8|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kimseye değer vermemek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Güven olgusunu zihnimden tamamiyle atmama yardımcı oldu.

1|0
    0|0
  • hadi eig sec iki gobek atim be kari

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman beceremedim ama şunu anladım ki en iyi şey çeneyi tutmakmış. herkese her şeyden bahsetmemek lazım. Mevlana'nın dediği gibi. "Madem gizli, ve bilinmeyen iyidir, o halde çeneni kapat. suskun ağız iyidir."

0|0
    0|0
  • Hayatta en iyi tecrübeler, en acı kazıklardan elde edilir. :)
    Mesela hayat bana kimseyi sevmemem gerektiğini, aşık olmamam gerektiğini, değer vermemem gerektiğini öğretti.

0|0
    0|0
    • Gücleniyosun ve insanlari daha net gözle taniyabiliosun bide bu tarafindan bak derim;)

• İnsan ne kadar güçlü olursa, bir o kadar da kimseye ihtiyacı olmuyor. :) Bu yüzden de insan yalnızlığa itiyor, daha tatlı geliyor. Yanisi güçlü veya zayıf olmak değil konu.

• Seks...

0|0
    0|0
  • Sigarayı yakarken dikkatli olmam gerektiği. Malum tersten yakarsan sıkıntı.

0|0
    0|0
  • Sagligini koru. sabirli ol. Parana sahip ol. Birikim yap.

0|0
    0|0
  • Hayat deniz kenarında kumdan kaleler yapmaksa eğer dalgaların onu yıkacağını hesaba katmamaktır yaşamak

0|0
    0|0
  • Aşkı öğretip ona bir daha sahip olamamayı öğretti...

0|0
    0|0
  • İnsanların nasıl olduğunu çok iyi anlayabiliyorum apla 🙋

0|0
    0|0
  • canımdan cok sevdıgım , canından cok sevıdgını dusundugum sevdıgımın benı 3 yılın sonunda terketmesıyle , aslında herseyın yalan oldugunu tecrube ettım. ve bu hayatta enınde sonunda yalnız oldugumu , hıc kımse ıcın uzulmemem gerektıgını tecrube ettım. tecrube ettım etmesınede , ne kadar uygulayabılıyorsun dıye sorsan , sadece aglıyorm.

0|0
    0|0
  • sevisirsem en iyisi o olcak :D

0|0
    0|0
  • El s2iyle gerdege girilmeyeceği.

0|0
    0|0
  • Bazi seyleri yapmak konusunda gec kalinca ya da bazi seyleri sonradan farkedince yasanilan pismanlik hicbirseye yaramiyor

0|0
    0|0
  • bm de görevli kızla seks? nasıl özetlerim çok sarhoştuk ve çatı katında kalıyorduk. soğuk bir kış vaktiydi. hocamızın sunumu için fransa'daydık.

0|0
    0|0
  • Temeli Olmadan YanLız Yasamayı HayatLa MucadeLe Etmeyi... Tek Tecrubem TemeLim Olmadan AyakLarım Ustunde Durabılmek Kimseye Boyun Eğmemek.

0|0
    0|0
  • Tecrubeler bedelde gerektiriyor bazen biraz fazla pahali olabiliyor ama neticede cok sukur ayaktayim.

0|0
    0|0
  • Özetlenemeyecek kadar çok herhalde kalın bir kitap olur. Dostlar tecrübesinden başlarda varlıkta yoklukta diyene kadar.

0|0
    0|0
  • Ah be seninkide sorumu her gecen gun daha ileri gidiyor icimdeki kazik. opule opule opmesini ogrenmeye calisiyom ama kazik o kadar icerdeki boynumu donderemiyorum opmek icin.

0|0
    0|0
  • paranın yalnızca bir araç olduğunu

0|0
    0|0
  • Herşey menfaat ilişkisine yönelik çıkar yoksa yardımda yok ne maddi nede manevi sanırım daha iyi tecrübe olamaz

0|0
    0|0
  • güven...

0|0
    0|0
  • şansızlık

0|0
    0|0
  • kimseye güvenme..

0|0
    0|0
  • Yalnızlık ve insanlarrr

0|0
    0|0
  • Çalışmak

0|0
    0|0
  • uyumak

0|0
    0|0
  • Kacirdigim gol pozisyonlari 😁 her anlamda

0|0
    0|0
  • bilmem. sunmuştur bişeyler ama farkında değilim...

0|0
    0|0
  • sevme demesi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Hersey senin elinde , kazanmak kaybetmek , başına bsey gelmesi , istedigin bsey olmuyorsa daha cok istemeli ve calismalisin ,

0|0
    0|0
  • Kimsenin ipiyle kuyuya inilmez.

0|0
    0|0
  • türkün türkten başka dostu yoktur ben bunu anladım

0|1
    0|0
  • Yurtdışı tecrübesi

0|0
    0|0
  • Hayatda yedigimiz kaziklar bize tecrube olarak geri döndü Allaha sukur..

0|0
    0|0
  • Kendimden asla odun vermemem gerektigini ogrendim aksi beni cok yiprattigi icin

0|0
    0|0
  • kısaca özetlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...