Bütün hepsi sadece tekbbir şey İsterler?

Dünyadaki bütün KADINLAR erkekten tek birşey ister ne ister cevaplar

Güncellemeler:
Hiç biriniz bilemediniz bu sorunun cevabını bilen bir kadın gördüm oda hayat kadını
Libido tavan Ankara duman var mı yakınlarda erkek aranan

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Göğsüne yattığında huzur bulmak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbiri tek bir şey istemez sadece tek bir şey istediğini sanır. Açıklamak gerekirse sevgi ister ona sahip olunca başka şeylerinde eksik olduğunu hisseder. Mesela ilgi eksiktir ilgiyi bulur bu sefer başka bir şey eksik gelir... En çok istenilen ilk 10 şeyden biri sanırım paradır. Bazılarına göre bu ilk 5'e girer bazılarına göre 3 ya da 1'e ama ben bu konuda daha adil davranarak 10 diyorum. Parayı istese bile bir süre sonra başka şeylerde isteyecektir. Emin olun sadece parayla mutlu olmayacaklarını bir süre sonra kesin anlayacaklardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelleme yapmayın. Sadece erkeklerden beklemezler. Hemcinslerindende bekleyebilirler. Sevgidir. Çoğu kişi bunu bekler. Erkeklerde. Ama bahsettiğin para sanırım.

0|1
    0|0
    • Erkeklerden bekliyorsunuz tek birşey dünyadaki bütün kadınların istediği tek birşey

• Demişsin ki "tüm kadınların karşı taraftan beklediği" bende dedim "tüm kadınlar" değil. Zaten belli etmek istediğin şey , beklenilen şeyin ne olduğu belli, rahat ol. Sadece herkesi katma canım bu kadar.

• Canım anlatamadığım şey sanırım seks değil sadece diğer konulardada ihtiyaçları olan birşey

• sadakat :)

0|1
    0|0
  • HUZUR

0|1
    0|0
  • Sadakat

0|1
    0|0
  • sevgi ve saygi ister, sadakat ister..

0|1
    0|0
  • İLGİ

0|1
    0|0
  • Sadık olmak..

0|1
    0|0
  • Para ister hiç değilse ben öyleyim ha birde ilgi çok önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kalin cuzdan

0|0
    0|0
  • tekbirse allahu ekberdir, tek bir ise saçmalıktır. kimse tek bir şey istemez. ben istemem. en az 7-8 şey isterler.

0|0
    0|0
    • Zengini fakiri köylüsü şehirlisi hepsinin istediği ortak birşey ve buna çok ihtiyaçları var

• tam tersi erkeğin de var, bu kadar sığ olmak için leğende mi yüzüyorsunuz anasını satayım.

• Sevgi falan heralde

0|0
    0|0
  • wkoe12321ok321ok321okkoe231okdko21okd21okd2

0|0
    0|0
Yükleniyor...