Ben bu adamdan senetleri nasıl alacağım?

yurtta kalıyorum adamın parasının hepsini ödedim, 4 tane senet var almam gerek yarın sabah uçağım var

her defasında çıkarken veririz kardeş felan diyor bende özgüven sıfır adam da biraz baskın yani dominant bir karakter kedi gibi tamam abi tamam abi diyip duruyorum bir de daha önce benim bir arkadaşımı dövüyordu az daha

hem korkuyorum hem cekiniyorum bağırıp çağıracak diye 2 defa sordum çıkarken veririz diyip duruyor

ben uyuyamiyorum bunun yüzünden allah rızası için yardim

Güncellemeler:
güncel
güncel.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• gitmem lazım almak için illa polismi çağırayım de korksun versin

0|0
    0|0
    • o zaman kızar döver belki beni

• @ermerbalgatlı kardeş senetleri zaten vermek zorunda ben parasının hepsini ödedim ne bu erteleme anlamıyorum ki

• alabiliyorsan al birader ozaman ben sadec hinlik önerdim sana

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim paranı ödedikçe senedini makbuzunu alsaydın ya ne çekiniyon amkkk korkma lan hangi devirde yaşıyoz dövermiş çocukmu dövüyor lan o adam korkma git polise şikayet et olum bak tırsarsan üstüne daha çok gelir

0|0
    0|0
    • napayım kardeş psikolojik sıkıntılar yaşıyorum :(

• aldım kardeş ama güvenlik verdi

• hayırlı olsun kardeşim farketmez kimin verdiği.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• söyle adama abi acil bir işim var almam lazım diye o kadar cümleyi de kur bir zahmet hadi görim seni :)

0|0
    0|0
    • kurarim da adam bildiğini yapıyor işte

• Korkacak birşey yok. Babam istiyor dersin

0|0
    0|0
    • Odedigime inanmıyor goturecegim dersin

• Ya zaten parasını ödedik vermesi gerekiyor babam ile alakası yok ama cekiniyorum yarin öğlen burda olacak ben aksam hazirlanicam felan dedim, yine çıkarken veririz kardeş mi diyecek zaman kalmadı benim almam lazim nasıl olacak adam bildiğini okuyor

• Bulursun biçaresini sıkma bukadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...