Evlilik sözleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz evleneceginiz kişi böyle bişey istese tepkiniz ne olur?

Evlilik sözleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz evleneceginiz kişi böyle bişey istese tepkiniz ne olur?

Çok ciddi bir konu bence karşı taraf zengin olsa böyle bişi istese tepkiniz nasıl olur?

ya da siz çok zengin olup böyle birşey ister misiniz?

1|0
24|6

En İyi Kız Görüşü

• Güvenebileceğim kadar tanımadığım insanla evlenmem zaten, karşıyım evlilik sözleşmesine , sözleşme üzerine değil güven üzerne olmalı bir evlilik

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maddelerde ne olucak mesela

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Kabul ederim ben. Çok zengin olsa bile onunla parası için evlenmiyorum. Ama bunu kendim teklif ederim. Karşı taraf sunduğunda kırıcı olur.

0|1
    0|0
  • Bana güvenmiyorsa evlenmesin

0|1
    0|0
  • Gurur kırıcı birşey olur. Evleneceğin kişinin parada gözü olduğunu düşünmesi o evliliği sorgulatır.

0|1
    0|0
  • Ben istemem isteyenide kovarım sanki onun parasına kaldık ak cocu zaten nişanlıyken hissettiririm parasının umrumda olmadığını ki bn utanırım onun hesabını bile ben öderim

0|1
    0|0
  • Karşı tarafı tamamen aşağılamaktır bence. Söz konusu geçtiği an ayrılırım.

0|1
    0|0
  • O zaman evlenme neden evleniyosun? Guven yok demektir boyle birsey soz konusu olmamasi lazim. Evet isi garantiye aliyim diyebilirsin ama o zaman guven sorunu var demektir.. Ben karsiyim

0|2
    0|0
  • Ne çok merak ediliyor bu soru bu sitede artık kimseye güvenilmez olmuş

0|1
    0|0
  • Böyle bir istek varsa evlenmem ben

0|1
    0|0
  • Mal mülk icin evlenicekse hic evlenmesin.

0|1
    0|0
  • böyle bir şey isteyen biriyle evlenmem.

0|1
    0|0
  • Baslarm sozlesmene demsti kocam. benim sozum sana senet zaten demsti.

0|1
    0|0
  • Varlığımi paylasma konusunda sana güvenmiyorumun hayat bulmus hâlidir, kesinlikle karşıyım

0|1
    0|0
  • Evlenmem

0|1
    0|0
  • O insandan hayır gelmez

0|1
    0|0
  • Eger ona olan sevgimden şüphesi varsa zaten parası için evlendigimi düşünüyorsa imzalamamda öyle bişeyi evlenmemde anında biter bir de futbolcular düşünsün bence para için onlar kullanılıyor en cok

0|1
    0|0
  • Karışık bir şey. Net bir fikrim yok açıkçası

0|1
    0|0
  • Zengin fakir fark etmez evneceğimde sözleşmenin her maddesini ben hazırlayacağım nasılsa 🤗

0|1
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ki

0|1
    0|0
  • Evleniyoruz. Çocuk oyuncağı değil. Güvenmiyosan evlenme. Derim.

0|1
    0|0
  • Kabul ederım sorun degıl ben kendımı bıldıkten sonra gocunmam

0|1
    0|0
    • 3ay

Sen kendini biliyorsun da o seni bilmiyor demektir sorun orda. Seni bilmeyen kendini bilmez biriyle evlenilir mi?

• Kabul ederdim, kendim zengin olsam bende yapardim.

0|1
    0|0
  • mantıklı buluyorum açıkçası ne olacağı hiç belli olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok zengin olsam böyle birşey düşünmem karşı taraf zengin olsa böyle birşey istese kabul etmem hadi güle güle yollar sana açık derim :D

0|1
    0|0
  • yaparım, nafaka vermem kimseye. ne aldıysak onu paylaşırız.

0|1
    0|0
  • Güven yoksa koy geç.

0|1
    0|0
  • Mantıklı bence

0|1
    0|0
  • Makarasına yapılabilir zengin olmadığımız için bence bu tür ayrıntılara şee yapmamak lazım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...