Anlamlandıramadığım bir takım şeyler yaşıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Öncelikle belirtmeliyim ki ciddi giden bir ilişkim var, sözlüyüm ve mutluyum. Onu seviyorum, bunda sıkıntı yok.
Yalnız garip garip rüyalar görüyorum. Bunlar beni ciddi anlamda rahatsız ediyor. Samimi olmadığım arkadaşlarımla farklı münasebetlerde bulunduğum rüyalar. Tecavüzler vs. Sabahları bir huzursuzlukla uyanıyorum bunlardan dolayı. O insanların yüzüne bakmak istemiyorum bir daha. Benim suçummuş gibi kendimden iğreniyorum ve sevdiğim insana karşı da mahcup hissediyorum. Bunu neyle açıklayabiliriz? Neden bu tür insanlarla bu tür rüyalar görüyor olabilirim ve ne yapmalıyım sizce?

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayatında cinsellikle ilgili konuları çok sık görüyorsan normaldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rüyalarımız bilinçaltımıza ışık tutabilirler. Farklı olayların farklı yansımaları da olabilir rüyalarda yani senin tecavüze uğradığını görmen aslında başka bir durumu simgeliyor olabilir. Bu rüyaları görmenin sebebi benliğinin bunu istemesi değil elbette sadece gördüklerin ilkel alt benliğinin yansıması. Olmak istediğin figürle ilkel benliğin çatışıyor bu her insanın içinde bulunduğu bir durum ve son derece doğal. Tabi bunlar psikanalitik yaklaşımın bakış açısı ve rüyalarla ilgili başka bakış açıları da var. Üstünde uğraşmana rağmen çözemiyorsan psikoterapiye gitmeni öneririm.

1|0
    0|0
  • Odan da Kur'an i kerim bulundur eger yok ise. Uyumadan once dua et birde oyle uyumayi dene yardimci olacaktir.. Bende sozluydum bende cok kotu ruyalar goruyordum tecavuz degil ama tuhaf ve biz ayrildik ama senin durumun farkli gordugun ruya sozlunle ilgili degil. Dua et en guzel ilac.

1|0
    0|0
Yükleniyor...