Sigara , Yardımmmmmm?

Evet arkadaşlar, ben sigarayı bırakmak istiyorum bunun için bu gece kendimden emin bir şekilde kararlı olarak son sigaramı içip uyuyacağım yarın kalktığımda (inş) kendimi tutabilmem için bana neler önerirsiniz? Çevrenizde sigara bırakan var ise onun size anlattıklarından veya gözlemlediklerinizden bana örnekler yazarsanız sevinirim Teşekürler :D

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Sigara içmemeyi düşünmek bile sigarayı düşünmek oluyor bir yerde kurtulmaktan kurtul. 3-4 senedir sigara içiyorum fakat hiçbir zaman bağımlılık oluşturabilecek kadar içmedim 3-4 ay içmediğim zamanlar da oldu çünkü sigara içmek benim için amaç değil araçtı yani şöyle ki muhabbet etmek için, yemekten sonra keyifle oturmak için ve sigara olmadığı zamanlar onun yerine yemeğin üstüne sade kahve içmeyi koyabildim. Bir de sigara içilen ortamlardan bir tık uzak kalmak işini kolaylaştıracaktır çünkü içinde bulunduğumuz sosyal grupların ya da örnek aldığımız karakterlerin yaptığı davranışları taklit etme eğiliminde oluyoruz. Kolay gelsin :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• olum birkerede birakma alistira alistira bakin su aliskanliklari

0|0
    0|0
  • iyi aksamlar 8 ay once sigarayi tamamen biraktim. tamamen diyorum çünkü birakma cabalarim 12 14 ay öncesini buluyor. verebilecegim tavsiye o son sigarayi icip uyuma o sonlarin maalesef sonu olmuyor

0|0
    0|0
    • pat diye olmazki

• Söylemesi kolay geliyor biliyorum. oldukca zorlandigimi itiraf etmeliyim. Gunaydin sigarasiyla baslardim iyi geceler sigarasiyla gecirirdim gunlerimi. ama saglik bakanliginin ilaci cidden etkili oldu tavsiye ederim

• Kardeism geri çevirmek gibi olmasın ama çok denedim nafile

0|0
    0|0
    • max ne kadar süre dayandın :D

• illet bu harbiden ya bırak arkadaşım

• ooff offf neyse yakim bir sigara :D

Yükleniyor...