Sizce evrende yalnız mıyız?

Bence evrende yalnız değiliz sizce yalnız mıyız ya da bu tür olaylarla karşılaştınız mı yalnız olmadığımızı hissettirecek olaylarla?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir soru sence evren neden bu kadar büyük?

Bu açtiğin başlikla alakasi yok bu arada. Hani baktiğimiz da çok çok çok devasa büyüklük bu bir atom tanesi gibiyiz :D Böylesine büyük bir evren insanin akli almiyor. Niye acaba bu kadar büyük diye merak ettim yanitini :)

0|0
    0|0
    • Yani güzel soru tebrik ettim zekisin hiç düşünmedim bu konuda şu an düşünemiyorumda gercekten yanıtsız

• Lakin evrende yalniz değiliz. Buna bende inaniyorum. Ama bu sorunun yaniti aslinda ilahi bir yanit.
      Tamam... Evet... Doğru... Bir çok maden veya değerli taş barindiran gezegen var. Yaşam olan gezegen var. Ama gel gelelim. Bu öyle yine de siradan bir büyüklük değil israf gibi gözükebilir gözümüze. Ama bir düşünsene insan oğlu gibi egoist bir varlik için akvaryum gibi bir yer yeter miydi? O yüzden Tanri böylesine büyük yaratti diye düşünüyorum. Çünkü insan oğlu büyük-güçlü-değerli olani sever :)

• Zaten bencede boşa değil ama neden bu kadar biyük ya da gercekten büyük mü ucu bucağı yok çünkü belkide sürekli aynı yerde dönüp duruyoruzdur yanılmada olabilir yani yöneltecek çok soru var

En İyi Kız Görüşü

• Degiliz Allah var

0|0
    0|0
    • O ayrııı 😄 Cinler var ama ben mesela ateistte olsam cinlerin varlığına inanırım sgssfsg böyle yarım ateist olurum

Erkekler Ne Diyor 17

• Mısıra gidip piramitleri görmek yeter bu düşünceye hak vermeye... Evrende tek bu dünyada canlı var ise o zaman tanrıyı zaten inkar etmek olur.. Şunu bilelim ki milyonlarca yıl evren daha sıkışık ve bir birine yakın yıldızlar ile dolu idi..

0|0
    0|0
  • Kumsaldaki kum tanelerinden fazla yıldız var gezegenler var. bizim gibi insanlar da olabilir başka dunyalarda değişik formlarda olmak zorun da da değil

0|0
    0|0
    • İnsanın nefes alması imkansız sonucta orda birde bence insan olsaydı çoktan bizimle iletişime gecerdi belkide bizi bilen mahlukattır belli olmaz çok gizemli

• Uzayda nefes alınmıyor ama kendi atmosferlerinde alırlar yani.

• Zaten o muhtemel yani 😄 neyse en kısa zamanda kesfetmek isteriz onları

• Bu dünyada bile yalnizkwn evren ne haddimize

0|0
    0|0
  • Ya ben 7 milyar içinde yalnız kalmışım. Evrende olmasak ne olacak :/

0|0
    0|0
  • pek imkanı yok böyle bir şeyin :)

0|0
    0|0
  • Hayır tabıkide bu kadar büyük bir evrende tek bizim olduğumuza inanmak aptallıktır.

0|0
    0|0
  • Sen. ne istersin?

0|0
    0|0
  • daha yeni çanakkale'de bulunan bir meteor parçasında dünyaya ait olmayan aminoasit kalıntıları bulundu, bu olabilir demek...

0|0
    0|0
  • ben bu dünya'da yalnızım banane diğerlerinden he başkaları da varsa evrende hayırlı bir eş talep ediyorum uzay aracı yollarız gelsin istesin beni :D :D :D

0|0
    0|0
  • Bencede yalnız değiliz. Bilinmedik gezegenler olduğuna ve başka gezegenlerdede yaşayanların olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0
    • Buna bende inanıyorum ve bence onlarda bizim kadar gelişmiş ya da bizi bilip ses cıkarmıyolar ya da biz onların oyuncağıyızdır

• Şahsen bende. İnsanları geç hayvanları bile imha ediyorlar. 1 km yaklaşınca bir araç geliyor daha fazla gitmeyin yoksa öleceksinz diyr gdyr. Ve radyasyon aon seviyede orada

• Cinsler bu kadar gizli be olabilir ki?

• Umrumda değil

0|0
    0|0
  • olma ihtimalimiz var ama Allaha akıl sır ermez bilinmez yani olabilirde

0|0
    0|0
    • İnançlı biriyim bende Allah diyor cinler var zaten ama inancı bir kenara da bıraaksam ben yalnız olmadığımıza inanıyorum

• Farkindaysan oyle olsak bile kuranda yaziyor dimi hesaba cekilecek cin ve insanlar

• Yalnız degiliz kesinlikle rminim

0|0
    0|0
  • Yalniziz

0|0
    0|0
  • Evreni bilmem ben yanlizim şu an

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle..
    3.5 milyonluk şehirde yalnızım, evrende yalnız olmam çok normal..

0|0
    0|0
  • Sananeeeee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• uzaylıların varlığı kanıtlandı. amcamın oğlu nasada görevli halktan daha çok bilgim var demek yanlış olmaz.

1|0
    0|0
  • Evrende duyusal boyutlarda keşfedilmeyi bekleyen ara ara küçük ipuclari gönderen bir boyut var sanki. Hissediyorum 😄

0|0
    0|0
  • Bir olayla karşılaşmadım aslında. Ama kendi düşünceme göre bence yalnız değiliz hem koca evrende sadece biz olamayız çok saçma. Sonsuz kavramını bile anlayamamışken sadece biz olmamız ürkütücü bir yalnızlık olurdu

0|0
    0|0
  • Tabiki de degiliz sadece turkiyenin nufusu 80 milyona yaklasıyor ;)

0|0
    0|0
  • Tabi ki yalnız değiliz. Henüz karşılaşmadım ama umarım bir gün karşılaşırım.

0|0
    0|0
  • Bence değiliz uzaylı cesetleri filan varmıs amerikada müzede tutuluyormus

0|0
    0|0
    • evet nettede çok var yani kocaman evren ama olsa ne güzel olur dusunsene bizim gibi yiyip içip konusuyolar filan adgsfjk cay kahve iceriz

• Yok kız arıcam cidden zaten görürsün nette capslerini haha

• kahkaha attım tesekkürler :D

• Yalnız değiliz karşılaştım evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...