Komsudan intikam alma yollari?

Komsunuz cok kotu bir sey yapti diyelim nasil intikam alirsiniz? Aklinizdakileri merak ediyorum 😄

0|1
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• çook pislik bir numara var ama yaparmısın yapabilirmisin bilemem

bir kese kağıdının içine büyük tuvaletini yap ishal ya da yakın durumlar olursa daha iyi üstüne kağıt peçete falan koy kapısının önünde ateşe ver zili çal kaç açacak kapının önünde yanan bişey var gayri ihtiyari ayağı ile söndürmeye çalışacak ve onu yaptığında ayağında bot falan yoksa teklik varsa oluşacak manzarayı hayal et yeterince iyi bir pislik mi sence

1|0
    0|0
    • Balkonuna pok firlatmayi dusunuyordum aslinda 😄😄

• senden geldiği çok belli olur tüm apartmana rezil olmak var onda bunda sen bilecen belki merdivenin aradan seyredip zevkle geleceksin denemeni tavsiye ederim ben yapmıştım çok zevkli ve çok iğrenç ti

En İyi Kız Görüşü

• Önce konuşmayı denerim konuşulacak bir insan değilse yaptığı kötülüğe karşılık olabileceğini düşündüğüm sinir bozucu minik sürprizler yaparım ona, benimle uğraşmak yerine yaptığım şeyle uğraşsın belki akıllanır :D Fakat kesinlikle yaptığı şeyin üstüne yapmam hatta o an alttan alır gibi görünmeye çalışırım günaydın, iyi akşamlar vs der şüphe çekmem daha sonra ayakkabısını apartmanda saklamak, kilit yerine japon yapıştırıcısı dökmek , ayakkabısını yapıştırmak , şalterini bozmak tarzı şeyler yaparım. Biliyorum çok çocukça ama engel olamıyorum :D Kedinin tuvaletini kapılarının önüne dökmüştüm en son.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hergun farkli restorandan evine yemek siparis ederim :D belki gogusu killi birine denk gelir oda dover :D

1|0
    0|0
  • cok sey var komsularim 1 hong konglu 1 cinli 1iri yugoslav ikisi hollandali anliyacagin onlardan bir kotuluk gelmez turk kurt arap zenci olsaydi ozaman isler degisirdi

0|0
    0|0
  • Komşu komşunun kolune muhtaçtır :)

0|0
    0|0
  • Alla bısver

0|0
    0|0
  • vallahi gider söylerim yüzüne karşı ne yptıysaa veya 2 etmem onu

0|0
    0|0
  • Çok kötünün ne olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
    • Bayagi cok kotu iste. Damariniza asiri sekilde basti annenize kufretti

• Üst kat mı, alt kat mı komşun?

0|0
    0|0
  • kapısını osuruk gazı atarım veya sabahları erken saatte telefonumu ses sistemine bağlarım alarmı duysun diye vsvs

0|0
    0|0
  • Üst katsa sopa ile tavana vur,
    Alt katsa bulunduğun yerde tepine dur 😄

0|0
    0|0
  • ne yaptı?

0|0
    0|0
  • Blmm oyle cirkef komsumuz yok

0|0
    0|0
  • Ne yaptığına bağlı

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmayın...
    onu yok sayın; bu yokluk ona yeter..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Arabasinin lastiklerini indiririm. :D

1|0
    0|0
  • Kapısına salak yazarım. Ama pastel boyayla. Ayakkabılarının içine çakıl taşı koyarım. Çöplerini yere devirip şikayet ederim.

1|0
    0|0
  • Balkonuna çamaşır asınca sofra bezi silkele.

0|0
    0|0
  • Gerçekten intikam almak istiyor musun?

0|0
    0|0
  • kısasa kısas ne yaptığına bakmak lazım

0|0
    0|0
  • Balkonuna patates atarım

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir :D

0|0
    0|0
  • ayakkabısına işe :D