Sevdiğiniz şeyler sevmediğiniz insanlar tarafından size yapıldığında neler hissedersiniz?

Sevdiğiniz şeyler sevmediğiniz insanlar tarafından size yapıldığında neler hissedersiniz?

3|0
20|3

En İyi Erkek Görüşü

• Lan yuru git

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belkide ara düzeltme gibi bir davranış olabilir bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşamam lazım o anı

0|0
    0|0
  • Degisik duydular

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• O kişiye karşı tutumlarımı gözden geçiririm...
    Sevmediğim kişiyi neden sevmediğime bağlı tabi... Öylesine sevmiyorsam ya da bir önyargı sonucu sevmiyorsam yargılarım değişebileceği için sevmeme durumu sevme durumuna dönüşebilir... Ayrıca neden böyle iyi olmayan duygular beslemişim diye kendime kızabilirdim. Sonuçta suizan etmek de günahtır...
    Daha önceden bana kötülük yapmış birisiyse, onun kişilikli biri olup olmadığına bakarım... İki yüzlü birisiyse yaptığı güzel şeye itibar etmem güvenmem, fikirlerim pek değişmez bu yüzden. Ama ona borçlu kalmak da istemem , karşılığını aynı ölçüde veririm ama çok da muhattap olmam...

Düşmanımdır, sevmiyorumdur, bana kötülüğü de dokunmuştur ama iki yüzlü ya da sinsi birisi olmadığını biliyorumdur, o halde bunu samimi algılayabilirim ve o kişiye karşı kalbim yumuşayabilir, belki her şey eskisinden daha farklı olabilir... Gönül kazanmak önemli bir şeydir, karşımdaki bu çabanın içine girmişse eğer, onun işini kolaylaştırmayı isterim, sonuçta ben kimim ki onu affetmeyeceğim?

0|0
    0|0
  • geçen oldu böyle bir şey hocamla kavga etmiştik sonra öğle arası gittim bahçede oturdum sinirden ağladım ağlıcam yakın arkadaşlarım geldi hiçbir şey olmamış gibi davranıp gittiler sonra nefret ettiğim eski sevgilim geldi sen iyi değilsin sarılmak ister misin dedi koşarak uzaklaştım gittim boş bir sınıfta ağlamıştım hocaya mı kızayım arkadaşlarımın kayıtsızlığına mı kızayım beni düşünen birinden bu kadar nefret etmeme sebep olan şeylere mi kızayım derken öyle yani :D

1|0
    0|0
  • Yahu cok farklı bir dıygu bence bir tarafta sevmedigin bir insan var ama sana sevdigin birşey yapıyor. Bir çelişki içerisine sokuyor insanı. Bir yandna kendınden utanıyprsun bu ınsna bana değer berıyorkı benım ıcın bu seyı yapıyor ama ben o ınsanı sbemıyorum dıyorsun. Bır yandan da sevmedıgın ınsandan gelen hıc bırsey gözune gelmıyor.

0|0
    0|0
  • acaba ona haksızlık mı yapıyorum dıye gereksız bır sorgulamaya gırıyorum.
    sonra içimdeki ses; zorlama sevmıyorsun işte...

0|0
    0|0
  • neden sevmediğimi düşünürdüm önce artılarla eksileri tartarak yeniden değerlendirirdim

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Sanirim iskence gibi olur😄

0|0
    0|0
  • Kişiyi ne kadar sevmediğime bağlı. Ya yapan kişiye sempati duymaya başlarım ya da sevdiğim şeyi sevmemeye.

0|0
    0|0
  • Yapılmasını istemem. Sevmiyorum sonuçta, sevmediğim şeyler yapsın

0|0
    0|0
  • güzel soru.

0|0
    0|0
  • Degisik bir durum duygularim darmadagin olurdu 😀

0|0
    0|0
  • Sevmeye başlarım

0|0
    0|0
  • O insanı ne kadar sevmediğimi ve o şeyi ne kadar sevdiğimi tekrar sorgularım.

0|0
    0|0
  • Aninda o sevdigim sey sevmedigim seye donusur😆😆😆

0|0
    0|0
  • Mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • "Yakınlık kurmaya çalışıyor." diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Değersiz hissederim

0|0
    0|0
  • Dırek sevdıgım seylerden sogurum basıma geldı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...