Ailemden şiddet görüyoruz?

15 yaşındaki kız kardeşime annem ve babam sürekli şiddet uyguluyor ve ben korumaya çalışsamda beni de dövüyor kardeşim annemin darbeleri yüzünden iki kez geçiçi duyu kaybı yaşadı gerçekten dayanacak güçüm kalmadı fikir verin lütfen

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Telefon hatları olmuyor mu? Arasanız şiddetten korunmak için falan araştır internetten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Boyle giderse kizi kaybedeceksiniz... Peki bu dayagin sebebi ne? Hani ben anne babasini zivanadan cikaran kizlarida gordumde ondan soruyorum. Eger dogruyu soylerseniz daha yardimci olmaya calisirim. Eger gereksiz yere annen baban kizi dovuyorsa, kusura bakmayin sizin anne ve babaniz kafadan hasta demektir.

0|0
    0|0
  • İnşallah gerçek değilsindir.

Yaş aralığına bakılırsa yetişkin bir insansın, neden polisten yardım almıyorsun? kadın sığınma evleri ve çeşitli yardım kuruluş, dernek, Vs bir dünya yardım edebilecek varken neyi bekliyorsunuz?

0|0
    0|0
  • yasin kac resitsen evden uzaklasmanin yolunu mutlaka bulursun. ozellik kardesine karsi yapilmasinin nedenini anlamis degilim

0|0
    0|0
  • Kardeşim polisten başka bir çaren yok.

0|0
    0|0
  • Ne korkuyorsun bacım elini haklı olduğunda masaya vuracaksın ne korkuyorsun Şu cahilliğe bak

0|0
    0|0
  • neden şiddet uyguluyorlar

0|0
    0|0
  • Şikayet et ;)

0|0
    0|0
  • Videoya al şikayet et veya evlen kardeşini yanına al

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum allah yardımcınız olsun yardım edebileceğim bir şey olsa keske

0|0
    0|0
  • Sığınma talebi

0|0
    0|0
  • gün olur devran döner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adresi ver geliyim bende döviyim onları başka çözüm yok. 183 u ara yardım iste

0|0
    0|0
  • Şikayet edin polise koruma altına alsınlar sizi

0|0
    0|0
  • polise şikayet edin. yardım isteyin. mutlaka birilerine duyurun.

0|0
    0|0
  • Neee ne bicim ebeveyn bunlarr 😡😡😡 akrabalarindan herhangi biri bunlari biliyor mu?

0|0
    0|0
  • bir tanıdığa ya da akrabaya anlat bu durumu, cidden önemli bir konu

0|0
    0|0
Yükleniyor...