Sizin de anneniz babanız sürekli tartışıyor mu?

Bizimkiler surekli tartisiyor. Komsular bile sesten şikayetçi. Odam olsa kapanayim diyorum ev küçük odam yok. Ders calismak istiyorum olmuyor. Kutuphaneye gitsem gec saate kadar çalışsam annem merak ediyor. Hatta bazen ben annemi merak ediyorum çünkü babam çok kızdıgı zaman bazen sert davranıyor. Bu dusunceler normal hayatta da aklima gelince gözlerim doluyor. Korkuyorum bir şeyler olacak diye. Ve artik bir cok seyden korluyorum zaten. Sizce ne yapmalıyım :(

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• saçma sapan sebeplerden sürekli tartışırlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Artik duruldular

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eskiden

0|0
    0|0
  • bizimkinler eskiden kavga ederlerdi yaşlandılar bıraktılar böyle şeyleri arada yine ederler 18 lik oğlunun karşısında birşey yapamasada annem hayatın bütün sıkıntılarını üzerimde çıkarıyor psikolojimi bozuyor allah sabır versin zorlu bir süreç sırf o yüzden ailemden uzaklaşma amacıyla yerleşiceğim bu sene üniversiteye :(

0|0
    0|0
  • Korkma Kardeşim Lütfen.. ALLAH (C. C.)'a Dua. Et. Babanın Sana Tavrı Nasıl? Annene Nazaran?

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • konusmuyolar kı tartıssınlar

0|0
    0|0
  • Babamla kavga ettim bu yüzden anneme kimse laf edemez

0|0
    0|0
  • Arada

0|0
    0|0
  • Hayır iyi araları bu ara

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim anne babam kendimi bildim bileli ayrılar ama mecburiyetten bir araya geliyorlar bazen. Ve hemen başlarlar birbirlerine girmeye. Öyle yaptıklarında ben de araya girip ikisine birden kızıyorum en azından susuyorlar. Bir de bunu dene.

0|0
    0|0
  • Sürekli 😂

0|0
    0|0
  • ayrılmalarını öner

0|0
    0|0
  • Aynı şeyler oluyordu, şu an boşanma kararı aldılar 😞

0|0
    0|0
  • fazla değil arada oluyo tabi.

0|0
    0|0
  • Çook. Evlilikten sogudum kızların severek baktığı gelinliklere ben bakinca sinirim bozuluyo igreniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...