Saçma gelecek ama arkadaşlarım bana özeniyor?

merhaba ben 18 yaşındayım. çok samimi olduğum 5-6 tane kız arkadaşım var hepsinide çok seviyom ama aralarından 2 tanesi bana çok özeniyomuş gibi geliyo. küçüklüğümden beri aman aman parmakla gösterilen bir kız olmadım, yüzüm çok güzel değil sadece fizikten kurtarıyorum, geçimsiz biri değilim çoğu kişiyle anlaşırım ve doğal bir yapım var. bu iki arkadaşım ben ne yapsam aynılarını yapıyor, bir kıyafet alsam ertesi gün aynısını alıyor, oje sürsem ertesi gün aynı renk sürüyorlar, benim hoşuma giden şeyleri sanki kendileri bayılıyomuş gibi gösteriyorlar, sınıf arkadaşımla samimi sohbet kursam onlarda aynı şekilde yaklaşmaya çalışıyor onlara, şiveli konuşurum şiveme kadar benim gibi davranıyolar. günlük yürüyüş yapıyorum derim o akşam yürüyüşe başladım derler. ben ne desem hiç karşı çıkmazlar hep aynı düşüncede olurlar. abartmıyom biriyle twitter bio'muz aynı. bu beni çok rahatsız ediyo yüzlerine de diyemem sen bana özeniyon diye. kendileri olmaktan çıkıyolar sizce nasıl i tavır sergilemeliyim onlara karşı? sizce ben mi kafaya çok takıyorum?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence gurur duymalısın insanlar kim orjinali kim çakma çok iyi biliyor inan bana taklitler asıllarını yaşatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlardan uzak dur bence

0|0
    0|0
  • Demekki seni kendilerinden ustun goruyolar ne guzel gul gec

0|0
    0|0
Yükleniyor...