Hayatinizdan memnunmusunuz?

20 senelik hayatimda şöyle geriye bir bakiyorumda hic yasamamisim. Okula git eve gel okul bitsin üniye git hep ayni bos insanlarla bos muhabbetler. Ne bir heyecan ne bir farklilik. Birseyleri degistirmek isteyince önüne çıkan engellerde çabası. Neyse.

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• 20 senelik bir hayatım var ve memnun değilim.

0|0
    0|0
    • sen neden değilsin peki

• aynen bende sorsalar gecmiste neler yaptin mal mal suratına bakarız adamın

• benim annem aşırı kontrolcüydü. Arada 1 saatliğine sınıftan kızlarla buluşurdum 5 dakika geç kalsam çok sinirlenirdi. Hadi başlarda küçüktüm ama sonrada devam etti. Bir kız arkadaşımla evlerimiz yakın sayılır, ortada buluşalım derdik ama annem izin vermezdi. Kız arkadaşım bizim evin oraya gelecekmiş, ben gidemezmişim. Kız arkadaşım bugün bize gelirse yarın benim gelmemi ister ama annem bunu anlamazdı. Büyüdüm sonrada başladı - evden dışarı çıkmıyorsun, ark. larınla buluşmuyorsun, hiç bir arkadaşını eve getirmedin vs- onca zaman beni dışarı göndermedi sonrada her yeri öğrenmiş olmamı bekledi. İnsanlarla konuşurkende suçu bana atıyor.-Evden dışarı çıktığı yokki- diyor. Zamanında yaptıklarını görmüyor tabi.

Erkekler Ne Diyor 14

• Değilim maalesef

1|0
    0|0
  • Değil ot gibi yaşadık ne yazıkki. Herşeyin başı aile. Eğer aile bilinçliyse çocuk hep mutlu değilse sadece nefes alan bir insan daha fazlası degiliz

1|1
    0|0
    • evet biraz öyle

• Gelecekteki çocuklar çok sansli şimdiden çok kıskanıyorum onları. en azından simdiki anne babalardan daha bilinçli bir şekilde buyutulecekler

• Allah a sonsuz sukurler olsun... hayatim iyi kotu olaylarla gecti. Iyilerinde yuzum guldu, kotulerinde uzuldum imtihan dedim gectim

0|0
    0|0
  • Komple hayattan memnun değilim ben

1|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
  • Bugünlerde yeni bir iş sektörüne atıldım baya masrafta yaptım stres var her yere tek başına yetişmeye çalışma falan iyi bir kafa dinlemeye ihtiyacım var

0|0
    0|0
  • memnunum...

0|0
    0|0
  • Çok şükür işim iyi ama iş yüzünden hayatım monoton yılın haftaiçi her günü yaz kış tatil farketmeksizin çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden 24-25 yaşına geldiğimde sırt çantamı alıp çıkıcam evden :D binicem otobüse artık neresini isterse canım

0|0
    0|0
  • Yok be ben lise son sınıf öğrencisiyim ama durumum senin gibi değil :)

0|0
    0|0
    • nasil peki

• okuldan eve gelmesem yine ayni insanlari görmekten timarhaneye tikarlar artık

• işte direk eve gel odanda kal diyorum sana :D Neyse bu taktiği boş ver. ünide sevgili yap. tüm vaktini ona ver. başka şeyleri unutursun :) . çevrendeki erkeklere şans ver bakalım ne olucak

• Memnunum

0|0
    0|0
  • Çok şükür

0|0
    0|0
  • çokşükür

0|0
    0|0
  • hayır kızlarlar seks yapamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şu an hayır

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • cok sukur her seye

0|0
    0|0
  • İyi Allah'a şükür

0|0
    0|0
  • Aynı ben 😭😭😭

0|0
    0|0
  • Benim 2 sene sonraki halimi görüyorım

0|0
    0|0
    • neden 2 sene sonra

• Çünkü şimdi 18 im

• 18 oldugum zamanlar simdikinden daha iyiydi zamanini iyi degerlendir cok ararsin

• Ne bekliyordun ki? Farklılık tv de olan hayatlarda okul bitsin sonra is derdine dusucen

0|0
    0|0
Yükleniyor...