Bir emirle kaç Türk silahlanır sizce?

Farz edelim ki savaş çıktı. Kaç Türk silahlanır sizce?

Türkiyenin nüfus ortalaması 80 milyon. Bunların 10 milyonu vatan haini olarak sayarsak geriye 70 milyon kalıyor :D

Ben 25-30 milyon kişi diyorum :D

Güncellemeler:
Bir tahmin yürütün :D

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Anca o kadar çıkar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 10 milyon vatan haini derken? Silahlanmak? Merak etme savaş çıkmış olsa sabaha uyanamayız zira oksijen bombasıyla bizi haritadan silerler. Artık keleş alıp ateş etme devri kapandı.

0|1
    0|0
    • Yav şöyle demeyin :D görende bizi somali zannedecek :D

• Atmaya değecek ülkelere atarlar zaten seri seri üretilmiyor lakin Türkiye ile zaten asker vs asker savaşacak topluluk yok. O yüzden atarlar. Evrensel yasalarda daha doğrusu nato yasalarında da nükleer üretimi yasak depolanması yasak ama kimse takmıyor. Bugün rusya ben atıyorum dese çay alır izlerler kimsenin umurunda olmaz bence. Amerika Irağın kaç katı güçte bir ülke oraya ne diye atsın 😆

• Vallahi ben bilmem ama şunu bilmeliyiz ki bir ülke bir ülkeye atom bombası atarsa tüm dünya karışır ora vahim bir durum işte..

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana katılıyorum hemen hemen öyledir. Kaçmak daha zor Suriyeliler kaçtı da noldu orda burda kayboldular, boğulup olduler, istenmediler. Ben bunları yaşamak istemiyorm Allah savaş vermesn. Çok zor gerçekten ben çok korkuyorum ya :/

1|1
    0|0
  • Akıllı olanlar silahlanmaz ülkeyi terk eder.

0|0
    0|0
    • Akılsız olanlar kaçar ;)

Vatanın için bir şey yapmıyorsan sen bir hiçsin ;)
      Ve yine
      Kaçarak özgür olunmaz

Osman pamukoğlu

• Gelmem zaten merak etme ;)

• Merak etmiyorum zaten.

Erkekler Ne Diyor 2

• 80 milyonun yarısı kadın yani kaldı 40 milyon

40 milyonun 10 milyonu çocuk ve yaşlı diyelim

10 milyon farklı bir düşünce için desteklemeyenler olsun kaldı 20 milyon

20 milyonun içinden engellileri, evini bırakmak istemeyenleri, yalnızca bulunduğu bölgeyi savunmayı seçenlerin sayısı da 5 milyon olsa

Geriye 15 milyon kalır. Tahminen 10 milyon kişiden daha az olacaktır.

0|0
    0|0
    • Sen kadınları nerde zannediyorsun 😂

• savaş meydanında savaşmazlar sonuçta yine malzeme taşırlar vs. silahlanacaklarını zannetmiyorum çoğu kaçar gibi

• Ben öyle bir şey sanmıyorum. Örnek veriyorum Erzincan da bölücülere karşı halk çocuktan gencine ayaklanıp tepki gösteriyorsa

Ve yine

Trabzon/Of un 44 bin kişilik nüfusu olmasına rağmen şehit cenazesine 42 bin kişi katılıyorsa bunun ardını düşünmek şart...

• Sen ben ve bizim gibiler

0|1
    0|0
Yükleniyor...