Hayatınızda unutamadığınız anlar neler?

En çok güldüğünüz, en çok agladıgınız, en çok kızdığınız, en mutlu olduğunuz herhangi bir anınız varsa anlatın. Tercihen komik olsun 😄

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dün bir çocuk beğendim. Telefonunu kapattı ve yanındaki çocuğun elini kavrayıp aşkla bakışarak ilerlediler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Türkiye çapı yarışmada grup olarak birinci olmuştuk..
    Bir iki reklam filmi çekimi olmuş ve iyi para almıştık.
    Harikaydı..

Geçen sene sesini kaybettiğim de çok ağlamıştım..
    Evliliğimi göremediği için..

1|0
    0|0
  • Babamla ranzanın alt katında oturuyorduk. Ayağa kalkacaktı ve kafasını ranzaya vurdu ve ben o an gülmekten ölecem diyordum. Ama babam ise çk mu komik kahpe çocu dedi ve daha da çok güldüm. Ben kendime birşey olduğunda bile gülüyorum. İlginç bir beynim var dostum 😅

1|0
    0|0
  • herşeyi unuttum

0|0
    0|0
  • Var askerde trlrfonda genarla daşak geçtim donradan anladım adam gerçekten generalmiş

1|0
    0|0
  • askeri liseye ortalamam 90 olmasına rağmen almamaları tabi hem üzüntü hem de babama kızgındım şimdi sürünüyoruz

0|0
    0|0
  • Çocukluk aşkımla geçirdiğim güzel günler,

0|0
    0|0
  • Sevismelerim😂

0|0
    0|0
  • Anlatırsam gülemezsin bile 😃😜😝😝

0|0
    0|0
  • :D :D anlatmiycam bunu

0|0
    0|0
  • ilk okul arkadaşım yürüyüş yolunda donumu indirmesi hayla gülüyorum da sonu kötü biti :p

0|0
    0|0
  • sanırım türkiye'de zaten hayat yok ki unutamıcak an olsun :)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • 31 cekerken baba anneme yakalandigim hic unutmam 😀

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• uzun yazmayı sevmem

0|1
    0|0
  • Erkek arkadasimin babasi 7 ay once vefat etmisti. Onun instagrami bende acik kalmis ben de bilmiyordum tabii... cilek fotografi cekip altina "babam cilek almisss" yazmistim bundan 2 sene once. Sonradan onun instagraminda paylastigimi gorunce gulsem mi aglasam mi bilememistim😅😅😅😅😅

0|0
    0|0
  • evlendiğim gün en mutlu ve heyecanlı günümdü

1|0
    0|0
  • dolu var ya hangi birini anlatayım

1|0
    0|0
    • İstediğini 😊 komik olsun ya

• 5 yaşında falandım tavukları kovalıyordum işte ondan sonra horozun teki sen misin benim hanımları kovalayan?
      dedi sanırım yüzümü tırmıklamıştı haşat etti horoz yüzümü velhasılı kelam :)

• varr

0|0
    0|0
  • Bir evlendiğim gün bir de boşandığım gün

1|0
    0|0
Yükleniyor...