Trafikte erkekler neden yürüyen herhangi bir kadını sözlü taciz eder ya da korna çalar?

Bu günlük hayatta her kadının yaşadığı bir sorun. Semt ve yaş fark etmeksizin maruz kalıyoruz. Böyle cahil ve ahlaksız insanlara her seferinde lanet ediyorum. İğrenme dışında hiçbir anlam ifade etmeyen bu hareketleri erkekler neden yapar? Bu onlara özgüven mi kazandırır?

1|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya. Geçen sene de adamın biri arabayı yanımda durdu gideceğiniz yere bırakayım vırt zırt diye laf etti bende gel sevgilimin yanına gidiyorum diyince bastı gitti bu nasıl yüzsüzlük ya. Katılıyorum sözlerinede

1|0
    0|0
    • Ben arkadaşımı beklerken bir araba 3 kez dönüp beni arabaya binmeye ikna etmeye çalıştı. Erkek arkadaşım beni bu yüzden suçladı. Sanki arabanın tekrar tekrar geleceğini bilebilirmişim gibi.

• Valla çok var böyle insanlar. Arkadaşın biride yazmış kadın olarak düşündün mü diye 😂 Hala kadınlara suç atıyorlar ne güzel ya

Erkekler Ne Diyor 15

• iğrenmemi bir çok kız gördüm ben laf yeyince gülümseyen hoşuna giden, hatta bu sitede kızın birisi erkekler bana niye hiç laf atmıyor diye sormuştu. genelleme yapma istersen.

0|0
    0|0
  • Yok onun bacısına yapmamışlar heralde ondan öyle tiniyetsizler

1|0
    0|0
  • Arabanın camına taş atmadiginiz için böyle cesaretleniyorlar.

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • genelleme yapmayalım.

0|0
    0|0
  • birazda siz alınganlık yapıyosunuz gecen hafif sarkı soyleyerek gidiyodum yolda 2 kız gecmıs yanımdan haberim yok bir baktım ne sapıksın ahlaksızsın diye bana saldırıyolardı elimde ayran vardı üstlerine attım :DDD

0|0
    0|0
  • bazıları artistlik olsun diye yapıyor yanında biri varsa gözüne girmek için veya senin o biçim olma ihtimalini düşünerek ona el etmeni ve arabasına binmeni bekliyor senden işte bunlar başka bir açıklaması yok iyi akşamlar :D

0|0
    0|0
  • Hayvan cok

0|0
    0|0
  • Ben hic yapmadim utanirim

0|0
    0|0
  • E ği tim.

1|0
    0|0
  • Herkes için geçerli değil

0|0
    0|0
  • Beyin sadece o işlere çalıştığı içindir, Cehalet bunlar...

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma.

0|0
    0|0
    • Genelleme değil, Ben erkekleri değil bunu yapan erkekleri eleştiriyorum.

• Gerçekten bir bayan olarak nedeni ni hiç düşündün mü?

0|0
    0|0
  • 10 sene önce bağdat caddesinde yaptım. Sırf meraktan. Ne anlıyor bu insanlar diyerek. Sözlü taciz değildi, korna basıp merhaba dedim. Arabadan dolayı mı artık bilmiyorum, kız da karşılık verdi tanıştık. Bir daha yapmadım. Böyle leş bir his oluyor, insan kendini aşağı , seviyesiz olarak hissediyor. Görmemiş gibi aç gibi adamlıktan uzak bir davranış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim başıma henüz böyle bir şey gelmedi. Geldiyse de anımsamıyorum. Karşı cinsle iletişim özürlüsü oldukları için dikkat çekmenin en itici türünü seçmiş olabilirler. Bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • beyni küçük veya hiç olmadıgı için

0|0
    0|0
  • Banada gideceginiz yere gotureyim diyorlar devamli

0|0
    0|0
Yükleniyor...