225 lira kredi kartı borcum ama ziraat kartımda nakit kullanamadığım 350 lira var nasıl aktarım yapabilirim?

Arkadaşlar harçlık avans kısmında 350 lira var ama bunu nakit alamıyorum fakat ayın 13 üne kadar ödenmesi gereken 225 lira borç var bu 350 liradan 225 lirayı ödeme şansım yok mu illa nakit mi olması lazım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar orda mısınız?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ihtimalle kys dan kredi alıyosun kanka :D
    Nasıl yapabilirsin biliyomusun, kuyumcuya gidiceksin kuyumcudan 2 çeyrek altın alıcaksın o karttan sonra gidip başka kuyumcuya hemen satıcaksın bidaha.15 lira zarar ediyosun toplamda ama nakite çevirmiş oluyosun o kartındaki kullanamadığın paranı. Ama sana tavsiyem bunu yapma çünkü diğerki ay bankamatikden çekemezsin yine ve yine aynı yontemi kullanman gerekir.

0|0
    0|0
    • Öyle yapıcam artık ama çeyrek almıcam gram alıcam alış satışta 1 lira fark ediyor satece çeyrekte 5 lira falan fark ediyor 2 gram altın alırım borcu kapatırım artık

• Aynen kardeşim, ama bunu çok devam ettirme diğerki ay harcama yine avansdan bırak 1 ay bekle ki sonra bankamatikden duzgunce cekebilesin aynı sorunu bende yaşıyorum o yüzden. Eig i haketmişimdir umarım :)

• Sorunun üzerinden 24 saat geçmeliymiş

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben anlamam onislerden )

0|0
    0|0
Yükleniyor...