Bazen kafama ciddi ciddi sıkmayı düşünüyorum. Bu düşünceden kendimi alamıyorum. İntihar eden cehennemlik midir?

Şu lanet olası dünyaya geldiğimden beri hiçbir işim rast gitmiyor hep bir bela hem bir marazlık çıkıyor. Millet anasının babasının yardımıyla bir şeylere sahip olur. Ben her şeyi söke söke kendim aldım. Mutluluk, sevgi vs nedir diye sorsanız internetten bakmadan bir tanım yapamam bunların ne olduğunu nasıl hissettirdiğini hiç bilmiyorum. Yaratıcıya lanet okuduğum da oluyor neden hep ben diye.

Cidden artık çok sıkıldım. Hiçbir şey beni mutlu etmiyor, edemiyor. Çünkü hayatımda 1 tane güzel şey oluyorsa 2 tane bezdirici olay çıkıyor. İyice psikopat oldum. Kişilerin ölümü benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Kendimden başka bir şeye üzülemiyorum.

Bana can veren Tanrı verdiğini geri al.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Direk cehennemlik 🔫

0|0
    0|0
  • Allah'ın sana verdiği canı nasıl kendin almayı düşünürsün.!
    O ''bezdirici" dediğin olaylarla da Allah seni sınıyor ve sen hemen pes ediyorsun..
    Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
    • Doğduğumdan beri sınanıyorum ya. Benim yaşadıklarımı sen yaşasan şimdiye çoktan tahtalı köye gitmiştin. Hayatınızda her şey yolundayken gelip bana hemen pes ediyorsun vs demeyin.

• Arada bir sizi de benim gibi sınasın öyleyse de görelim samimiyetinizi.

• Her insan sınanır, ben de sınandım ama asla aklımdan senin gibi düşünceler gecmedi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...