Tatil grubu olan var mı ya da sürekli tatile çıkanlar?

Beraber gittiğiniz bir tatil grubunuz var mı tek başıma gitmek istemiyorum az önce de acmistim farklı bir soruyla ama kapatıldı alman usulü olacak yanlış anlasilmasin benide alirmisinz araniza :D haftalık şehir şehir olabilir

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biz calisiyoz

1|0
    0|0
    • Çevremdekilerin tepkileri de bu o yüzden burdakilere sorayim dedim :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Yazin cikiyoruz biz tatile. Gel istiyosan

1|0
    0|0
  • beraber cıkalım knk bodrumdan baslarız karadenıze kadar

1|0
    0|0
  • Yaş kaç senin araba falan var mı nasıl bisey ariyosun tatil için nasıl kişiler olmalı kaç gün cikicaksin

0|0
    0|0
    • 20 yasndaym arabam yok haftalık falan dusunuyorum sehir sehir olabilir kizli erkekli olabilir yeterki asılma durumları olmasın

• Benim yaşım 18 gidersen benide aldirsana cnzcnn

• Tek başıma giderim genelde. Tek başına gitmenin tek sıkıntısı denize giderken şezlongun üzerine bıraktığın şeyler oluyor... Birisi çalıp kaçar mı diye... Daha önce başıma gelmişti çünkü. Ama olsun yinede tek gidiyorum arkadaşım yok zaten.

0|0
    0|0
    • Bence çok sıkıcı ben tek başıma cafeye bile gidemiyorum: (

• Yalnızlık sinir yapıyor ama dikkat et :D

• Sinir yapmıyoda , aksine sakinleştiryo amaaaaaa hayatına en ummadığın anda biri girdiğinde çok zayıf düşüyosun. Sanki onun kölesi gibi oluyon (bu sevgili anlamında) , çünkü uzun süre yalnız kaldıgın için ona gönlünü kaptırma ihtimalin oluyor... Bu kötü işte

• Var.

0|0
    0|0
  • Malesef sürekli arazi incelemelerine çıkıyoruz ve millet bizi sanki tatile çıkıyormuşuz gibi yorumluyor.

0|0
    0|0
  • var ama yabancı birini asla kabul etmezler heray agustosun 5inde gideriz 20sinde geri döneriz :D

0|0
    0|0
  • Gel aramiza :)

0|0
    0|0
  • hahahahah :D valla arkadaş grubum olsa öyle giderim de yok işte :D desem bile korkuyolar

0|0
    0|0
    • Benim varda maddi durumları ve vakit sıkıntıları var :D

• Bakalım bir haziran gelsin de :)

• aynen :D temmuzda felan atlıcam arabaya :D bodruma

• işciyiz biz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...