Küçük bir anket; yaşınız kaç? ve internetten tanışıp ciddi ilişkiler kurmaya nasıl bakıyorsunuz?

yaş ilerledikçe, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ortamlardan elinizi ayağınızı çekiyrsunuz. iş hayatına giriyorsunuz ama ordada herkes ya evli ya da sizden çok yaşlı oluyor. evli ya da yaşlı olmayanlar arasından ise birde kafalarınızın uyuşmasını ve elektrik almayı bekliyorsunuz.

kısacası ölme eşşeğim ölme.

bu durumlarda internet bir kurtarma botu gibi görünüyor ama bu seferde karşılıklı önyargılar ve niyetler sorun yaratıyor.

bu niyetler ve önyargıların zamanla değiştiğini gördüm. önyargılar zamanla azalıyor niyet zamanla yumuşuyor sanki.. 40 yaşında bir kullanıcı ie 20 yaşında bir kullanıcı çok farklı bakuyor olaya. siz ne diyorsunuz?

önce yaşınız snra görüşleriniz lütfen :)

• internette ciddiyet aranılmamalı.
    79% (15)33% (6)57% (21)Oy Ver
  • internette ciddiyet aranılınabilir.
    21% (4)50% (9)35% (13)Oy Ver
  • diğer
    0% (0)17% (3)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence temkinli olunduğu müddetçe olabilir. Sonuçta reelden tanışılan kimsenin garantisi var mı? :/

1|0
    0|0
    • bende aynı düşünüyrum :)

• Allah gönlüne göre versin. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben B dedim, duruma göre değerlendirilebilir. keza gençlik yıllarımda bu sebeple bit ilişkim olmuştu. denemeye değer bence.

1|0
    0|0
  • bulsam evlencemde bulamadım :)

1|0
    0|0
  • 39 ve internette sadece yollu kızlar bulunur. Evlenilecek kadın yoktur.

0|0
    0|0
    • peki bu görüşle bizi biraz yalnızlığa mahkum ettiğinizi düşünmüyor musunuz?

• Lafım size değil, özür dilerim. Sizi tanımıyorum ki, size söylenmiş olsun. Ben ciddiyeti olmayanların cesaretle milleti üzdüklerini bildiğim için onlara tepki verdim.

• 28 Ben evlenme derecesine kadar geldim... İnternetten taniştim ve ileri taşidik olayi tamamen 1 sene sonra farkli seyler ortaya cikti ve bitti malesef.

Bende artik evlilik için degil takilmacasina oyalaniyorum... Herkesin yaptigi gibi ;)

0|0
    0|0
  • sonuçta interneti kullananda insan
    kötüye kullananda var iyiye kullananda
    önemli olan insanın niyetidir
    ve internet üzerinden bir çok arkadaşım evlendi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternetteki ilişkilerde ciddiyet arama

0|0
    0|0