Kızlar bizim ülkemizdeki erkeklere güveniyor musunuz?

Toplum kendini eleştirmeyi bırakmış yok batı böyle yok batı raydan çıkmış böyle uzar gider... Kızlar siz kendinizi güvende hissediyor musunuz? Dolmuşta yalnızken ya da yalnız yürürken... ha bazıları toplumun içinde de rahat rahat taciz ediyor kim raydan çıkmış merak ediyorum

4|0
20|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence güvenmiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Güvenmiyorum, korkuyorum ve artık değiştirilebileceklerine de inanmıyorum. Erkeğin ottan boktan tahrik olmasının çok normal, benim yaptığım her şeyin suç sayılacağı bir ülkede yaşıyor olduğum için çok ama çok huzursuzum.

0|1
    0|0
  • Güvenmiyorum hiçbirine

1|0
    0|0
  • Kadin, erkek, milliyet, irk ayrimi yapmaksizin ilk etapta insanlara guvenmekte zorlaniyorum. Kendime bile guvenmiyorum ben

0|0
    0|0
  • Yok ben güvenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Hayır güvenemiyorum :/

0|1
    0|0
  • kesinlikle güvende hissetmiyorum

0|1
    0|0
  • Babam dışında hiçbir erkeğe güvenmiyorum desem yeridir

0|1
    0|0
  • Güvenilir yanları yok

1|0
    0|0
  • güvenmiyorum

0|1
    0|0
  • Her ülkede erkekler raydan çıkmış durumda. Türkiyeden daha beterler hatta. Ama ordaki kizlar yollu oldugu icin zor olmuyor onlarada. Ben yinede türk erkeklerine daha çok güveniyorum. Hepsi böyle değil.

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorum. Güvenmiyoruz. Bu kadar sapık, tecavüzcu varken, bir erkekle yüzyüze konuşmaya bile korkar olduk. Sonra da kezban damgası yedik.

0|0
    0|0
  • İnsanlar güvenilir değil maalesef,, erkeği- kızı türkü-yabancısı değil asıl nokta,,

0|0
    0|0
  • Kızlara daha az güveniyorum

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. Toplumumuzda fazla sapık var diye her erkeğe sapık gözüyle bakmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Sadece asker olanlara

0|0
    0|0
  • Türkiye de olmamama rağmen hiç güvenmiyorum bazilari dişinda.

0|0
    0|0
  • Guvenilmez olmanin nedenlerinden biri dinsiz ahlak yoksunu değerlerini kaybeden bir toplum oluşumuz tacizin tecavüzun indirim aldığı bu ulkede asla adaleti savunamaz kimse. yolda yemedigimiz taciz kalmiyor güven sadece erkek ismidir.

0|1
    0|0
  • Gücenmiyorum. Çok büyük çoğunluğu ikiyüzlü...

0|1
    0|0
  • erkeklerde ülke ayrımı yapmıyorum genel olarak guvenmıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çağımızın Hastalığı Ön Yargıyı Benimseyip Kendine Öncü İlke Edinenler Tüm Kızları Yollu Olarak Gören Erkeklerin En Direkt Akrabaları Olan Kızlardır..

0|0
    0|0
  • geç bunları sen kızlara güvenme asıl dostum

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden özgüvenimi kaybettim sanırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...