Gay'ler Sorum Size, Cinsel Yöneliminizi Ailenize İtiraf Ettiniz Mi?

Ben itiraf etmeyi düşünüyorum ama ailemin nasıl bir tepki vereceğini şimdiden kestiremiyorum. O yüzden çok aceleci davranmayacağım bu konuda. Peki siz itiraf ettiniz mi ya da etmeyi düşünüyor musunuz? Hadi gelin dertleşelim ☺

Güncellemeler:
Homofobikler cahilce görüşlerinizi kendinize saklayın ☺ Evet başka görüşü olan ya da bu konudaki deneyimlerini paylaşmak isteyenler?
Huuu?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ailem beni yaklaşık 5 yıldır biliyor sorun olmadı sadece maddi açıdan önümü kestiler o kadar ilk yıllarım çok zordu tabiki onlara bir süre lgbt anlatmayı çalıştım hatta listag falan arattım ama gitmediler ve ben açıldıktan sonra dışarda daha rahat davranabiliyorum eğer biri bana sanal alemde tehtid ettiği zaman cevabını verebiliyorum ailem bu konuda destek olmasada halam bana çok yardımcı oluyor bana ailene söyliycem diyenlere bana ettiğin hakeretlerle dava açabilirim diyorum özür dililyor yalvar yakar :D komik duruma düşüyorlar ah şu cahil heterolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Itiraf etdim erkeksi gayim ben ))))))))

0|0
    0|0
  • Gay olduğuna emin misin belki beynin sana oyun oynuyordur? Bide bunun birçok sebebi olabilir. Çevre, genler vs. araştır.

0|0
    0|0
    • Allah aşkına şu muhabbeti yapmayın yaa?

• Sadece sana yardım etmeye çalışıyorum. İlerde daha çok zorluk çekceksin. Bu ülkede evlenemiyeceksin. Bunu öğrendiklerinde garipsicekler.

• Yardıma ihtiyacım olduğunu nereden çıkardın? Be cinsel yönelimimden memnunum. Sence ben bu konuları hiç araştırmamış olabilir miyim? Ayrıca evlilik konusunu da yurtdışında halletmeyi düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Etmedim

0|0
    0|0
  • etmedim, gerek duymuyorum.

0|0
    0|0
  • Totoları yemez ki açıklamaya :)

0|0
    0|0
    • Evet cunku vahsi toplumca katledilme tehlikeleri var:)

• @marilynWomanson ne diyecek anne babasına ben gay oldum mu :)
      Dere kenarına götürüp keserler valla :)

• Neyin kafası bu yaa, arkadaş uçmuş ☺

Yükleniyor...