Annem mi hatalı ben mi?

Bugün anneler günü ve ben annele şiddetli bir kavga ettim. Her şey çok güzel başlamıştı. Hatta gidip kahvaltı bile hazırladım onun için. Sonra işte dizi izlemeye başladım. Durduk yere söylenmeye başladı ''Hani proje odevini yapacaktın?'' tarzı. Söylenmelerine tepki vermemeye çalıştım bu sefer bana bağırdı. Bu sefer bende kendimi tutamadım ben de bağırdım. Benim kolumu sıkınca bende onu itikledim odamdan çıkması için daha fazla bağırmaya başladı bende öyle. Ben biriyle kavga edince gözüm hiçbir şeyi görmez. Ağzım geleni söyler, o kişiyi üzerim. Zayıf noktalarını bağıra bağıra suratına çarparım. Doğduğumdan beri böyleyim bu konu hakkında değişmeye çalıştım ama sinirli olduğum zaman gerçekten o an ben olmuyorum bunu da annem biliyor! Ben annem ile kavga edince her zaman ona mal beyisniz mal oğlu mal derim kimse gelip ayıplamasın istediğimden dolayı demiyorum. O da bana bu sefer o**** dedi daha çok sinirlendim. Cidden bıktım. Çocuk gibi davranıyor söylenip söylenip duruyor cevap vermeyince daha da çok bağırıyor bana sinir krizi geçittiriyor bunaldım artık ondan bugün de anneler günü ya bana inşallah ölürsün dedi ben de ona inşallah sende ölürsün dedim şu an pişmanım ama özür dilemek istemiyorum belki suçlu benim ama annemin karakteride bana benziyor her kavga ettiğimizde benim ona yaptıklarımın aynısını bana yapıyor ne yapacağımı bilemiyorum o yüzden size sordum. Saçma sapan cevaplar verip bana hakaret etmezseniz sevinirim herkesin ayıbı kendine

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• anneye denmez öyle şeyler ya :( , üzüüldüm senin adına. Bence özür dile, anneler günü bugün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...