Erkekler neden lezbiyenlere kötü davranır?

Lisede duymadığım asaglayacı şaka kalmadı. Lisede yaşadıklarımdan sonra üniversitede kimseye söylemedim aynı şeyleri yaşamaktan korktum :(

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Lezbiyen olman değil bunun sebebi tam olarak. Insanlarin eline kiz geçtiğinde nasıl asaglik olabilecekleridir. Hele ki lise ve ilköğretim çağlarında.

1|0
    0|0
  • Söylememekle iyi yapmışsın, toplumda her türlü farklı görüş veya yaşam tepki görüyor, sen yine kendi hayatını yaşarsın ama bunu söylediğinde gereksiz insanların tepkileriyle uğraşmak zorunda kalırsın, en iyisi söylememek

1|0
    0|0
  • boşver o ergenleri

1|0
    0|0
  • Kedi ulaşamadığı cigere pis dermiş kimsenin kimseye yaşantısı hakkında yorum yapmaya müdahale etmeye hakkı yoktur

1|0
    0|0
  • Ergen iken düşünce mekanizması biraz farklı oluyor o yüzden alay konusu olmuş olabilirsin ama üniversitede böyle şeyler yaşayacağını pek düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • lezler candır

1|0
    0|0
  • Galiba kendilerine bakmayacağı için

1|0
    0|0
  • neden diyesin ki kendi içinde yaşa kimse gelip diyo mu ben normalim cinsel olarak da sen nasılsın diye normal insan demiyo da sen neden diyesin

1|0
    0|0
  • lisede abaza çok uni öyle değil korkma kendine bir patner bile bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Adı üzerinde lezzo. Ben oral. et sevmem...

0|0
    0|0
  • ben severim hatta lezbiyen arkadaşım olsa heryerini yalarık parmaklarım ilişkiye girmek isterse girerim sadece

0|0
    0|0
    • Lezbiyen olan kişi bir erkekle neden ilişkiye girmek istesin ki?

• kadın bulamayınca kadın gibi davranırım ona karşı demek istedim anladın mı?

• Neden kötü davranalım ki o senin. Görüşün lisede düşünemez insan karşı tarafı kırabilcegini

0|0
    0|0
  • lezlere bayılırım off

0|0
    0|0
  • aralarına alırlarsa kötü davranmam:)

0|0
    0|0
  • Lezbiyenleri seviyorum ve hayalim hep yatakta iki lezbiyenin arasinda kalmak olmustur. Iyi ki varsiniz

0|0
    0|0
  • lezbiyenlikle alakalı değil. çocukken ve ilk gençlik zamanlarında farklı olanla alay etme çok yaygın bir davranış şeklidir. çocuklar farklı olana karşı sanılandan çok daha acımasız olurlar.

0|0
    0|0
  • Lisede bunu söylemek senin hatan zaten. İnsan özel hayatını bu tip yerlerde açar mı hiç? Cahilliğine verdim.

0|0
    0|0
    • Bir kızdan hoşlanıyordumi ve açıldım

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...