Kapat

Pakistanlıların Kökeni Türk mü Yoksa Hint mi? Bazılarrı Türk Diyor Ama Bana Alakasız Geliyorda?

Pakistanlıların Kökeni Türk mü Yoksa Hint mi? Bazılarrı Türk Diyor Ama Bana Alakasız Geliyorda?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sonuç olarak ikiside tipsiz bir ırk

1|0
    0|0
    • Alakanı yesinler :D Tiple ilgili birşey mi var burada.

• sonuçta sende gizlisin :D

• Ee ne olkmus gızlıysem?@royalty bu arada soran, cek cumhurıyetınde 1 yıl egıtım aldım gercekten sokakta cırkın ınsan sayısı cok az, ıstanbulda dısarıya cıkıyorum erkeklerın cogu cırkın kızlarda ortalama, donup bakacagın guzellıkte degıller. Yakısıklı var mı var ama cok az. Cek lerde en tıpsız orda prım yapmayan arkadasım gecen yaz ıstanbula geldı dugune davet ettım cogu kız arkadasım geldı sordu, kı bu orda prım yapmıyor dusun :p

Erkekler Ne Diyor 2

• Ahaha :D kim turk diyo adamlar hintli :D ama sunu diyim turkiyenin gercek dostlari. Sanki kendileride turkmus gibi yanimizda oluyolar

1|0
    0|0
    • Orası ayrı mesele iyi insanlarda çünkü dostuz diye Türk yaptılar ya bizimkilerde çok değişik cidden herşeyden bir pay çıkarmaya çalışıyor :D

• Evet bu sogru ve kanitlanmis bisey macarlar turktur kavimler gocunde ayriliktan sonrs hristiyanlastilar.

• Aferin kiz sevindim boyle seyleri arastirip bilmene 😊

• Hint

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...