Annenize sarıldınızmı?

Bu gün 8 Mayıs Anneler Günü
Kalkar kalkmaz annenize sarıldınızmı?
Telefona koşup aradınızmı?
Peki kaç kişi mezar taşlarına ''ANNE'' dedi?
Kaç anne mezar taşlarına ''EVLADIM'' diye sarıldı?
Bir diğerinin acısını hatırlatan hiçbir gün güzel ve kutlu değildir. Paketlenmemiş ve zamansızca verilen hediyelerle, öpücüklerle ve ''SENİ SEVİYORUM'' larla kutlayın her gününüzü.
Anneler gününüz kutlu olsun pembikler.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Annem yanimda degildi telefonla kutladim tum annelerin ve adaylarinin anneler gunu kutlu olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok şükür annem yanımda, sabah sarılarak öperek uyandırdım onu biraz huysuzlandı, kızdı ama olsun. Sonra "iyi ki yanımdasın yavrum" dedi. Allah annesi yanında olmayanlara, yavrusu yanında olmayan annelere sabır versin. O olmasa ne yaparım bilmiyorum, Allah yokluğunu göstermesin annemm🙏

0|1
    0|0
  • Her gün anneler günü bence sadece 1 güne sığdırılmamalı. :) Her gün yaptığım gibi bugün de öpücüklere boğdum bitanemi. :)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle bencede insan sevgisini göstermek için 'özel günler' beklmemeli :) ne mutlu size

• hahaha böyle insanları görmek güzel gerçekten :) sarıldım öptüm bol bol şimdi soluklanmak için eve geldim KS bakayım dedim Büyük anneye gidicem şimdi yollar uzun :)

• He iyi çok güzel. :) Bende yoldan geçen bütün yaşlı teyzelerin anneler gününü kutluyorum güzel, nur yüzleri gülüyor ya çok tatlılar. :) Birinin de böyle sanırım 70 - 75 yaşlarındaki teyzenin gülerek kutladım elini öptüm duygulandı ya bir görsen gözünden yaş aktı içim bir değişik oldu ya

• aradım konustum hemen

0|1
    0|0
  • Hayır annem yanimda
    Ama ben buz gibiyim mk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok yahu Annem Adana'da nasıl sarılayım ki özledim ama Annemi :D Hediye de yolladım neden böyle bir şey yaptın sen iyi ol ben başka bir şey istemiyorum dedi. Bende kes kes güle güle kullan adam ol dedim :D

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Hayırş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...