Erkekler kıskanıyorda trip atanını görmedim. Kızlar gibi trip atan erkek var mı?

Erkekler kıskanır. Ama trip atanına hiç rastlamadım. Biz kızlar kıskanıp trip atarız. Ya bence erkeğin trip atanı hoş olurdu. Düşünsenize "Sen git o adama anlat derdini" "Hayırdır niye baktın o adama" Düşüncesi bile komik ya ahaha 😂

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır sjjs

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 13

• açıkcası benim kuzen öyle böyle değil bende severim onun tripi ni bir erkeğe anca bu kadar yakışır trip

1|0
    0|0
  • Trip atıyolar da aslında bizim gibi değil. Örnek vereyim yazlıkta plaja tek gitmiştim bigün. bir adam geldi tanışalım mı falan dedi sanırım beni büyük sandı bilmiiyorum baya yaş farkı varı o sırada sevgilimle telefonla konuşuyodum. Adama hayır teşekkürler falan filan diyip gönderdim abartılcak bişey değil yazlık yer sonuçta. Gayette trip yedim ama :D arkadışını yolladı yanıma eve gönderdi falan bunlarda trip bence

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim bana çok trip atardı... Bıktırmıştı kendinden 😷

1|0
    0|0
  • İnan bana düşündüğün kadar hoş değil. Tripli bir erkek tanıyordum aman aman düşman başına..

1|0
    0|0
  • Var var olmaz mı

0|1
    0|0
  • O şekilde değil ama gerçekten trip atanlar var ve çok iticiler karşına çıkmaması için dua et dklddl

1|0
    0|0
  • Ahaha var var 😃

0|0
    0|0
  • Mesaj yazmayınca on dakikaya bir sen cevap verme zaten, umarım bu on yıla cevap verirsin yazan tanıdıklarım var

0|0
    0|0
  • Çok var

0|0
    0|0
  • trıp atan erkeknebılım bı tuaf sankı :)

0|0
    0|0
  • Olmasin bence cok itici erkeklerde

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem 😒

0|0
    0|0
  • Erkek tirip atmaz tehtit eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...