Belçika'da adam çeşmeyi açınca su gibi bira fışkıracak. Belediye gibi belediye. Adam gibi ülke. Medeniyetin hası.

HABER

0|3
10|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tuvaletlerden su içebilmek. Örneğin İsveç.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• O kadar yükseklerde gözüm yok. Metroda aktarma yapmadan kızılaya gidebilsem yeter ://

1|1
    0|0
  • Benimkinden de çikolata aksa ne iyi olurdu. Sol musluk sütlü, sağ bitter. Komaya girerdim oh

0|0
    0|0
  • Özgürce sevişmek ya da alkol vb. tüketebilmek olmasa gerek.
    Geçmişiyle barışık ve sadık olabilmek temel nişan bence

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar biz de millet, hem ne milletmişiz
    Gelmişiz dünyaya medeniyet nedir öğretmişiz
    Mehmet Akif Ersoy

0|0
    0|0
  • Almanya bile uygulamamış Adamlar hızlı çıktı.

0|0
    0|0
  • Medeniyet sokup atmaksa bastan ağı.. Senden daha medeni Afrika yamyamlari...

0|0
    0|0
  • Yorumları okudum da... Geçen yine kimse ironiyi anlamıyor.

0|0
    0|0
  • Medeniyet tabiri bu muymuş oysa ki ben başka bir anlamı var sanıyordum :D

0|0
    0|0
  • Kisiye gore degisir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu aslında bayağı eski bir haber. Belçika tam bir bira cennetidir. Trafiğin ciddi bir kısmı bira nakliyatı yüzünden dolunca adamlar böyle bişey bulmuş.

0|1
    0|0
  • Medeniyet dediğin tek dişi kalmış monster!

0|2
    0|0
  • Medeniyet kendi ülkende " Biz medeniyiz" deyip Afrika ülkelerini silahlandırıp çocukları çocuklara öldürtmek Avrupa'ya göre. Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar sözü buradan geliyor. Medeniyiz diyenden korkacaksın. Gerçek medeniyet Osmanlı Devletinde vardı. Çoluk çocuk katletmezdi saldıracaksa açıktan saldırırdı. Dünyada medeni olan hiçbir ülke yok

0|0
    0|0
    • Osmanlı mı çocuk katletmezdi?

• Bugün Kuzey Avrupa'da koyu dindarlara canım muamelesi yapılıyor nereye güçlü din adamları?

Norveç'de dinsiz olduğunu açıklayanların oranı %60 falan. İngiltere'de %40.

Bizim gibi geri toplumları kandırmaya yarıyor din, yoksa adamlar aştılar böyle şeyleri.

• @Ragnar_Lodbrok Belki 100 yıl sonra ama daha kısa değil. Yönetilmeye devam edilecek dini olarak. Kolay silinecek etki değil bu 😊

• yöneticilerin halkın taleplerine kulak tıkamayan bir ülke medeni bir ülkedir

0|1
    0|0
  • medeniyet ölcü birimi fışkiyedir, bira akan fıışkiye yapmışlar mı? bana ondan haber ver...
    http://s2.dmcdn.net/DnqEG/526x297-ZmA.jpg

0|0
    0|0
  • Hoşgörünün Birbirine Eşit , Tüm Canlıların Yaşama Kalitesi En Üst Seviyeye Ulaşmış Adaletli Bir Biçimde Yaşayan Toplumlar Medeni Toplumdur Bence

0|1
    0|0
  • Türkiye'de zor bu dediğin bizimkiler onu siseleyip satar.

0|1
    0|0
  • Medeniyete bak bee.. Müslümanlara eşit davranmayan, beyaz olmayanları kendilerinden bir alt tabaka gören, yardıma muhtaçları reddeden Belçika, musluktan bira akacak diye medeni oluyor.. Vay bee.. Medeniyetin hası..

0|0
    0|0
  • Bir gün, bir bakıyorsun çeşmeden ayran akıyor. Sen şok tabi :D

0|1
    0|0
  • Adamlar hizmet yapıyor, Cidden zoru başarmışlar. Herkesin evine tek tek tesisat döşe, ama biranın tadı aynı kalır mı orası meçhul.

0|0
    0|0
    • Biranın keyif vereceğinden ben de şüpheliyim ama bir adım atılmış yıllar içinde gelişecektir. Bizimkiler hala birada takılı kaldı adamların müthiş projesine çamur atıyor ahaha

• haha haklısın.

• Alkolik beyni hergunuyusmus binesil yetiscek ne guzel iste

0|0
    0|0
  • ülkemizde bir tülü sağlanamayan şey

0|0
    0|0
  • gerçek medeniyet o akan çeşmenin muslugunu kapatmak

0|0
    0|0
  • Bu bizim ülkede yapılsa o boru hattını delerler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...