Kapat

İyi gun dostu musunuz kotu gun mu?

Cok sıkıntili bir donemden geciyorum. Hayatimin en kotu zamanlari. bir arkadasim var. O da cok skntili donemler gecirmisti. Hep yaninda oldum ben. Hep anlatti. Of demeden dinledim. Agladi saatlerce halinden anladim. Agla dedim rahatla dedim. Simdi ben o hallerdeyim. Ama ayni destegi ondan goremedigimi fark ettim. Anlatmaya calistim derdimi ee sonra ee sonra diyerk onemsemeyerek dinledi. Kendi derdinin daha buyuk benimkinin onemsiz oldugunu sezdiren seyler soyledi. Gecen gun de dedi ki seni eskisi gibi guler yuzlu gormek istiyorum yaa dedi. Sen hep beni motive ederdin dedi. Yani sanki iyi olmami bile kendi cikari icin istiyomus gibi algiladim. bir de yeni arkadaslariyla bir araya gelince beni ikinci plana attigini gordum. Sonucta benim onla senelerim gecmis ve goruyo keyifsiz oldugumu. Ama onlarla kakara kikiri ben oyle dislanmis gibi vakit gecirmek zorinda kaldim. Ayip olmasin diye de cekip gidemedim. ben dertli ve sıkici oldukca benden uzaklasti resmen. Kisacasi insanoglu yaninda mutlu insanlar gormek istiyo galiba. Derdi olan insan yuk geliyo. Bunu anladim. Genelleme yapmiyorum ama cok guvendigim insan bile boyleyse digerleri nasil olursa olsun umursamam artik. Sizce haksiz miyim hakli mi?

Güncellemeler:
Guncl
Guncel

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yarıya kadar okudum kusura bakma başlığa dönersek
    Her iki günün dostuyum dost iyi günde kötü günde yanında olandır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben yakın bir arkadaşımsa iki gündede dostu olurum. yani iyimizde kötümüzde birlikte geçsin mantığındanım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bence haklısın çünkü aynı yollardan bende geçtim kötü gün dostu sanki sadece ihtiyaçları olduğu zaman konuşullan dostlar gibi geliyo banda

1|0
    0|0
  • kötü gün tabi ki

0|0
    0|0
  • Sen haklisin mutluyken herkes yaninda olur is ki insan uzgunken kotu durumdayken yaninda olsun dostluk her aninda yaninda olmaktir sen bu kizi hic takma bunun icin de kendini uzme mesafeni koy baska arkadas mi yok resmen seni takmamis sorunlarin ask okul vb se hic takma bu hayat gelip geciyo uzerek kendini sorunlarindan kurtulamazsin cozum yollari uretmeye calis birde kendini depresyona bağlama cik gez film izle kuzenlerle takil ama bu kizi takma sana hayir gelmez bundan

0|0
    0|0
    • Ya sadece o derdimi actigi gun eve gldijten sonra bana bir mesaj atti duygusal iste yanindayim ben senin iyi ki ddostumsun vs. O kadar. Ondan sonra hiç halimi hatrimi bile sormadi. Ben mi abartiyorum acaba diyorum bazen ama yok gercekten sesim cikmadikca ezik gibi davraniliyo. Benim arkadasim mutsuz olsa bn baskalariyla o ortamda ayni sekilde davranamazdim cok kirildim ya ne bileyim

• Ya tek o degil de digerleriyle anca yazin gorusebiliyorum. Bunla da gecici olarak bu sene ayni ortamda bulunma durumumuz oldu. O yuzdrn en cok bu sene onla vaktim gecti. Daha dogrusu yeni arklariyla kanka olana kadar. Derdim biraz kisisel seyler.

• onune bak boskoy gitsin mesafeni de koyarsan olur biter

• Her gun dostu

1|0
    0|0
  • Kötü gün dostuyum hiç bir arkadaşım iyi gunde aramaz beni

1|0
    0|0
  • kötü gün dostu olmuşumdur her zaman

0|0
    0|0
  • İkisi de değilim

0|0
    0|0
  • İkisinde de dostum

0|0
    0|0
  • Kimseyi kötü gününde yalnız bırakmadım bir numaralı düşmanımın evi yandı gittim kendi evimi açtım eşiyle beraber kaldılar

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem bu. huyumu ama bende güzin ablayim. Anlatırlar dinlerim ben. anlatırsam kimse dinlemez.

0|0
    0|0
  • Hakiki dost olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...