Suriyelilerden rahatsız mısınız, değil misiniz?

soru basit. ve insanların bu konudaki düşüncelerini düzgün cümlelerle dile getirmesi gayet doğal olmalı. eger ifade özgürlüğü varsa tabi. o yüzden herkes cevap verebilir.

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Suriyelilerden rahatsız değilim. Başı boş bırakılmalarından rahatsızım. Bir çoğuna maaş bağlanmasından rahatsızım, ünversiteye sınavsız girişlerinden rahatsızım. Yani Kendi vatandaşımıza vermediklerimizi bu insanlara veriyoruz ama gün gelecek dağdaki bağdakini kovmaya çalışırsa hiç kimse şaşırmasın Bunlar haricinde kişisel bir problemim yok.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Yakinda o mendil satan cocuklar buyuyup issiz lalup ac kaldiklarinda sokaga cikamaz hale gelinecek

Hele cinsel acliklari taavan yaptiginda her gun bir tecavuz haberi okursunuz

Bu arada memnun olanlara diyorum ki sahte humanizim ayaklarina girmeyin evinize alip besleyin

1|0
    0|0
  • ülkemde yeteri kadar ortadoğu beyinli var, daha fazlasına gerek yok

1|0
    0|0
  • Tamam sığınsınlar ama Türkiye geneline dagitmamalari lazımdı :S

1|0
    0|0
    • dünyanın her yerine dağılmışlar zaten. bir de çoğalma hızları fena. :D

• ne bu düşmanlık bana ya? :d daha önce konuşdumuyduk hatırlamıyorm

• Ohooo... Sen de amma unutkansın haa :@
      bir ara konuştuk ya :)
      (Ne ara? :O ayran icmistim kafam güzeldi o zaman mı acaba? :O ) ahahaha :D

• aşırı derecede artık sokakta yürürken türk insanına rastlayamıyorum ülkenin içi dışı iyice suriyeli oldu ekonomik olarak türkiyeyi çökertiler inş en kısa zamanda giderler

1|0
    0|0
  • Rahatsızım ne oldukları belli değil kendi insanımıza zarar veriyorlar onlara yapılan yardım bizdeki fakir çocuklara yapılsaydı daha iyi bir yer olurdu türkiye

1|0
    0|0
  • Türk olmayanın Türk devletinde işi yok!

0|0
    0|0
  • istemiyorum hiçbirini ama rte saolsun doldurdu hepsini...

1|0
    0|0
  • rahatsız değilim çok seviyorum onları

0|0
    0|0
  • Rahatsızım

0|0
    0|0
  • dilencilerden evet ama diyerleri normal insan iste

0|0
    0|0
  • Rahatsız olsakta yapacak bir şey yok. Savaş bitmez onlarda gitmez

0|0
    0|0
  • Evet rahatsizimm

0|0
    0|0
  • Değilim sonuçta insan onlarda böyle olaun istemezdi onlarında yaaamaya hakkı var

0|0
    0|0
  • bazen kızıyorum bazen kızamıyorum.. zor durum..

0|0
    0|0
  • Adam gibi takılsalar kimseyi rahatsiz etmeseler tamam ama o gün atmden para cekiyorum 5 6 yaşindaki çocuk montumdan tutmuş para ver lan diye bagiriyo tepem atti tabi ama çocuk diye bisi yapmadim ters ters baktim kkrktu gitti sonra bir bayana musallat oldular ben yardim ettim valla bilsem hicbirinden zarar gelmicegini eyvallah ama milleti rahatsiz ediyolar bile ilerde cogu isid bombacisi olucak olanlar olduda rte sağolsun biz onun gibi konvoyla gezmiyoruz olan bizim halkimiza olucak.

1|0
    0|0
  • 1 kürt 2 süriye sen anla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dilencilerden rahatsizim normal yaşayanlardan rahatsız olmam için sebep yok

0|0
    0|0
  • Değilim.

0|0
    0|0