Türkiyede neden kadınlar sadece çocuğunu yetiştirsin kendini yetiştirmesin zihniyeti var?

kadınlar çalışmasın çocuğuna baksın, çocuğunu doktor öğretmen yapsın mantığı var. tamam çocuğunuda yetiştir ama kendi kariyerinide yap, neden çocuğumuz olduğunda sadece kadınlar fedakarlık yapıyor ki saçma bir fedakarlık hem çalışıp hem çocuk büyütmek zor değilki. erkeklerde çocuk büyütmekte yardım etse, yemeğe yardım etse sorun çözülür, bütün gün evde oturmak neden cazip geliyor kadınlara? açıklar mısınız bana?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğu yetiştirmesi için kendini yetiştirmiş olması şart..
    Benim ablam ve eniştem üniversite mezunu, yeğenimi en iyi şekilde yetiştiriyorlar..
    Yeğenimin sınıfındaki diğer çocukların aileleri ise cahil.. Her şeyi ablama soruyorlar, ablam anlatsa bile anlamıyorlar..
    Bu arada kendini yetiştirmek kariyerle alakalı değildir.. Kariyer ayrı bir konu..
    Çalıştığı halde ablam kadar bilgili olmayan insanlar çok var..

0|0
    0|0
    • istediği kadar bilgili olsun evde oturduğu sürece ne anlarım ben o işten. saçma yani. çocuğu öğretmenden internetten kurstanda öğrenir bilgiyi annesinin öğretmesine çok fazla gerek yok, dozunda bıraksa yeter.

ablana tavsiyem hayatını zehir etmesin onunda hayatı var özgür bir kadın mesleği yapsın.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla öyle bir ülke değiliz bence. Şuanda kariyer yapmak için çocuk yapmaya karşı olan kadınların olduğu bir ülkeyiz bence. Senin o dediğin 80 lerdeymiş

0|0
    0|0
    • helal olsun onlara o zaman.

• Kendi karımın seçiminden nasıl bana ne? Ortada bir çocuk olacaksa benimde çocuğum olacak. Bunu seçme hakkı sadece onun mu olmalı? Evliliğin anlam ve önemini önce bir kavrayın, ondna sonra yorum yapın. Bedeninizi deforme etmek istemiyorsanız, kariyerinizi yarım bırakmak istemiyorsanız evlenmeyin hanımefendi !!!

• kadınlar diye konuştun o yüzden dedim. kendi karını kölen yapabilirsin tabi iyi eğlenceler.
      sanane istediğim zaman evlenirim !

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkegin yardimci oldugu nerde gorulmus

0|0
    0|0
Yükleniyor...