Aranıza yurt dışında yaşayan var mı?

şimdi benim uzhn vadeli planlarım içerisinde abd e yerleşmek var burada iyi bit işim var fakat ben bu ülkeden sıkıldım ve artık değişiklik istiyorum sizce abd e gitsem iş bulabilirmiyim? Değermi gitmeye tsbi önce 6 aylık bir dil kursu şart

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Zor olur once abd de yasayan bir arkadas var ondan biliyorum. 10seneden fazladir orda yasiyo belki ama sisteme daha yeni alisti...

0|0
    0|0
    • Ne iş yapıyor yani ilk başta beni 1 sene idare edecek kadar para biriktirmem lazım 30000dolar lazım en az. En çokta bu ülkenin vergi sistemi ve insanları yüzünden gideceğim buradan

• Durumu iyidi babasi da yardim ediyodu bide onlar Ailecek abd de yasiyolar ister istemez destek oluyo tabi. Benzincide calisdtigi zamanlarda cok zorluk cekti hirsizlik olaylari oluyodu. Maasi tAm olarK sormadim bilmiyorum ama 5kisilik aileyi gecindirmeye yetiyodu. Ev araba da var

• İyiymiş o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• Oturma ve çalışma müsaadesi aldan hiç bir işe giremesin ABD de.

0|0
    0|0
    • Önce 3 senede kanada vatandalı olup sonra da abd e geçrbilirim social security number almam lazım ilk

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...