Avrupalıların islamafobisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

avrupada halk islamın yayılmasından korkuyor. ve müslüman ülkelerinden giden bir akın var oralara. müslümanları da anlamak zor bir taraftan cehennemden kurtulmak için avrupaya gidiyorlar, diger taraftan gittikleri yeri geldikleri cehenneme benzetiyorlar. ve işte bu gibi bir çok nedenden dolayı avrupalıların islamafobisini haklı görüyorum.

Güncellemeler:
haklı diyenlerinin sayının şimdilik fazla olması umut verici. avrupadan yana olmak degl konu,, toplumu neyin gerilettiğini görebilmek önemli.
@DeadPol denen kullanıcının yazdıklarını bakın mesela. işte bir müslüman kafası. ne kadar tehlikeli ve gerici olduklarını görüyor musunuz? avrupa tabi ki haklı

1|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• gayet normal bir durum dediğin gibi gittikleri yeri cehenneme benzetiyorlar. bir de hamam böceği gibi ürüyorlar, doğum kontrolü denen şeyden haberleri yok.

2|1
    0|0
    • kesinlikle. o ürüme konusu fena. madem yardım ediyorsunuz bu kadar, prezervatif filan da dagıtın. türkiyede doğan suriyeli sayısı, avrupanın bir ülkesinde doğan çocukların sayısından daha fazla.

• işlerine geliyor niye öyle bir şey yapsın, suriyeliler bu adamı desteklemeyi kessin bakalım misafirlik, insanlık kalıyor mu köklerini kurutur onların.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Sorunun cevabini sorunda vermissin. el attiklari yeri kuruttuklari icin adamlar duzenleri bozulsun istemiyorlar. bencede cok fazla haklilar

2|0
    0|0
  • Haklı adamlar. Tayyip gibi, ışid gibi deccalvari şeyler var. Oradaki insanlar ne yapsın? Ben olsam bende de oluşur islamafobia.

1|0
    0|0
  • Yani herkes ateist olsa dünyada terör olmayacak bilim ve sanat gelişecek öyle mi? Yorumların çok sabit fikirli -.-

0|0
    0|0
    • size göre bir ateizm bir de dincilik mi var. ? :D

• Muslumanlari bombalayarak bunları söylemeleri gerçekten çok mantikli. Teröristler kaç muslumani öldürmüş birde Avrupa devletleri kaç müslüman öldürmüş bunu bana 1 izah etsene? Nerdeyse 1 e 1000 e denk geliyor. Teröristleri vuracaz diye soykirim yapanlar onlar değil mi? Mk çocuklarına bu kadar hayranlık niye ben anlamiyorum. Bu örgütler onların masasi değil mi adiniz gibi biliyorsunuz bunu

0|1
    0|0
    • siyasi işlerle halkın isyanını karıştırma. kapitalizmde birileri para kazansın diye her şeyi yapabilir. ama önemli olan niye ortadoğu bu kadar kolay oltaya geliyor. ? çünkü müsaitler.

• evet klasik. bu gerçek islam degl. onlar gerçek müslüman değil vakası bu da. senin ecdadın derken osmanlıdan bahsediyorsundur. onu da iyi biliriz

• Bende sizin kitaplarinizda nasil anlatildigimizi gayet iyi biliyorum ;)

• Cehennem den kurtulmak icin avrupaya gidiyor, ama orayi cehennememi ceviriyor :)
    Ne alakasi var kardesim bence hic uymamis.

0|1
    0|0
    • evet kendi dinini götürüyor kültürünü götürüyor. ve tabi ki cehennem bunlarla oluşuyor

• Kendi dinini goturmesi cehennem mi? Kac defa islam dinini acip inceledin.
      O zaman bize de yazlari turist geliyor, onlarda cehennem.

• turist gelip kalmıyor. turistin senin gibi bir dini de yok evet. inceledim de biliyorum.

• Haklılar

1|0
    0|0
  • haklılar

1|0
    0|0
  • Kendini bilmez sshte muslumanlar sayesinde avrupa bir teror orgutu yaratiyor cakma muslumanlarla ya da beyin yikadigi gidip bir yerde patlattirip halkina muslumanlar kotu oralari isgal etmeliyiz diyor

0|1
    0|0
    • Afrikayi somurup cezayirli kizlari ciplak soyup tecavuz eden afikalilarin elini kesip xeza verenler hangi dinden?

• Müslümanların gittikleri yerleri cehenneme cevirdigini kim söyledi sana çocuğum? 😃
    Sırf müslüman oldugu icin sırf sakal bıraktigi icin avrupa sokaklarinda dövülenlerin bile oldugunu biliyormusun? Yazik senin gibi zihniyetlere...

0|0
    0|0
    • kendi kültürünü oraya taşıyıp milletin de kabul etmesini istemeyezsin. bir de öyle tehlikeli bir kültür

• kara çarşaflarıyla mı? yukarda biri paylaşımıma provakatif demiş. o çarşaflarlar da provakatif.

• Inancı icin karacarsaf giymesinin nesi provakatif?
      O zaman mini etek giyenlerde provakatif !

• Avrupa kendi insanını savunuyor koruyor. İşte bu yüzden gelişiyorlar. Aslında Avrupa'nın rönesans ve reformdan önce hiçbir değeri yoktu yani balon gibi şişirilmiş bir toplum. İnşallah o balon patlayacak yaptıkları zulümlerin bedelini ödeyecekler. İslam'a karşı aldıkları bu tavır haksız ve adice

0|0
    0|0
  • Her insanı aynı çıvala sokmaktan nefret ediyorum ancak değiştiremeyeceğimiz bir gerçek var ki, müslümanların bazıları avrupaya ayak uyduramıyor.

0|0
    0|0
  • Kendi yarattıkları korku. Bknz. Usame Bin Ladin. Pakistanda özgürlük savaşçısı deyip destekledi, kahraman ilan etti.
    Veya İsid silahları militan desteğini tarlalarda yetiştirip bulmadılar.

0|0
    0|0
    • evet işin o kısmı da var. ama islamın geriletici ve tehlikeli bir şey olduğu kesin

• Kitap önerebilir misin?

• yani o kadar uzağım bilgisizim ne okicagımı bile bilmiyorum diyorsun :D

• Haklı lar

0|0
    0|0
  • Haklı adamlar müslüman müslümandan nefret ediyor onlarmı etmiyecek tayyip gibi örümcek kafallılar oldugu sürece islamfobi daha ileri boyutlara ulasır

0|0
    0|0
  • eğer avrupadakiler müslüman olsun 4 -4 lük müslümanlığı yaşarlar... çünkü sonradan müslüman olan yabancılar çok güzel islamı yaşıyo birgün herkes müslüman olacak

0|0
    0|0
    • o zaman insan türü çok kısa sürede yok olacak. doğa gelişemeyen bir türü asla barındırmaz. ve müslümanlık gelişimin önüne sert bir şekilde geçer.

• ateistmisin sen

• geilişim derken zina fitne fesatmı sana kuranı kerimde herşey anlatılmış istediğin yola git... insanlar dünyanın sonunu kendi elleriyle getirecek.

• Şuanki İslam coğrafyasını karıştıran zaten avrupalılar, gittikleri yeri cehenneme benzetiyor dediğiniz kişilerin başka çaresi olmadığı için gidiyor.
    Siz kurulu düzeninizi bırakıp açlık sefalet içine düşeceğinizi bilerek ülkenizi terk edermisiniz?

Bop projesi işliyor işte, önce yahudileri avrupadan soyutladılar şimdide, ortadoğudan müslümanları soyutluyorlar. İsrail'in alenen işgalini görmeyim, müslümanlara suç bulmak nasıl bir mantıktır bunu anlamıyorum.

Konu hakkındada bir şey bilmediğinizi düşünüyorum. O yüzden daha fazla düşmenizi istemiyorum.

0|0
    0|0
    • ben sadee giden suriylelilerden bahsetmiyorum. islam sadece suriyede yok afrika türkiye kafkaslarher yerde var. suriyeliler de kuzey afrikaya da kaçabilirler. oralar müslüman ülkesi. bu da ayrı bir konu. genel olarak akın var ve evet islam çoğrafiyası zaten kafalarından dolayı her zaman karışıktı. bu karışıklığı bu kolayca oltaya gelmelerini kullanıyordur amerika da

• siz kendi dininiz hakkında bangır bangır yazılar yazıp günde 5 kere bagırırken povakatif olmuyor ama biz düşündüklermizi dile getirirken oluyor öyle mi. işte klasik dogmatik insan kafası

• Ben senin düşüncenle sen istemedikce uğraşmıyorum. Ama sen gelip benim dinim ve görüşüm hakkında ileri geri mantık dışı konuşabiliyorsun. Ben kötü biri değilim pek soruları cevapları sallayan biri değilim. Ama doğru göstermek için çabaladığım sorular genelde bu nitelikte, mesela feminizmin kötü bir şey gibi göstermek isteyenlerin sorularındada beni görebilirsin. Kadın erkek eşitliği sorularındada görebilirsin. Ben kötü bir şey söylemiyorum, sadece benim düşüncem bu yönde diyorum. Doğal olarak yine ben haklı çıkıyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence de haklilar

1|0
    0|0
  • Ben fransada yasiyorum ve ozellikle arap kokenli muslumanlarin adaptasyon sorunlarini gordukce malesef bu islamafobiye hak vermeye basladim :/

0|0
    0|0
  • İslamın yayılmasından değil müslümanların kendilerini masumların yanında patlatmasından insanlara tecavüz etmesinden korkuyorlar.

0|0
    0|0
  • İslamafobi değil, eğer siz Muhammed'in karikatürü çizildi diye adam vurur, kendi ırkınızı keserseniz onların tepkilerinde şaşırmamanız gerekir.

0|0
    0|0
  • Bu fobinin yaratılmasına neden olan müslümanlara müstehak

0|0
    0|0
  • Cahillik diyorum

0|0
    0|0
  • Muslumanim diye gezme ortalikta

0|0
    0|0
    • müslümanım diye gezemem söz

• Allahin laneti uzerinize olsun. Cehennemde ölmek acidan bayilmak yok bilgin olsun ;)
      Banlıyorum.

Yükleniyor...