Erkekler neden umursamaz?

Yani bizim gibi düşünemiyolar?
Trip atıyoruz, tribi umursamıyolar
ayrılsakta umursamaz lar
sonra özlerler bunlar manyakmı

0|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakmayında kızlar ; Nerde p*ç, nerde pez*venk, nerde Adamlıktan uzak züpp*ler var Hep onların peşindesiniz a*mk. Ama lafa gelince, "Adam Gibi Adam " Olsun demeyi çok iyi biliyorsunuz. Daha kendini bile koruyamayan erkeklerin koluna giriyorsunuz. Ama söz edebiyat yapmaya gelince, "Beni sahiplenecek, Beni koruyacak, Beni kıskanacak " diyen siz degilmisiniz? Hep babanız gibi seven birini arıyosunuz ;Hep laf konuşuyorsunuz ama söylediklerinizin tam tersini yapıyorsunuz. Nerde sizi seven Erkek var, Ellerinizin tersiyle İtiyorsunuz. Sonrada ortamı olan o p*çlerin sizi sevmesini istiyorsunuz imkansızı ister gibi. hayatınızı yaşayacaksınız sonra kraliçeler gibi sevilmeyi bekleyeceksiniz. Öyle mi? pardon ama yanlış yolda doğrular aranmaz siz hep sevileyim. Ama hiç sevmeyeyim hep hayatımı yaşayayım diyorsunuz. Valla uzatmayacağım o p*çlerin elinde 2. model manita olarak takılmak sizin zorunuza gitmiyorsa Adam gibi Adamlarında yalnız kalması zoruna gitmez.

0|1
    0|0
    • Oda senin gibi konuşuyodu güya

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Aa ben hiç öyle miyim, değilim tabi. Merhaba kızlar merhaba ;
    http://i.hizliresim.com/WkNG4E.gif

0|0
    0|0
  • her erkek aynı değildir

0|0
    0|0
  • Sevgi yoktur

0|0
    0|0
  • Neden umursayalım?
    Aka boka trip atmazsınız umutsayabiliriz.
    Fazla naz aşık usandırır lafını unutmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Manyak sizsiniz

0|0
    0|0
  • Sizin gibi düşünebilsek ortada bi' fark kalmaz. Artı olarak attığınız tripler pek de umrumuzda değil. Yani hiç değilse kendi adıma konuşayım bana karşı cins trip ararsa sktirgit derim acımadan.

0|0
    0|0
  • Bizim yaratilis yapimizla sizinki farkli. senin icin oncelikli olan seyin bizim icinde olmasini bekleme

0|0
    0|0
  • He manyak 😀😀

0|0
    0|0
  • evde kalmamanın verdiği öz güven :)

0|0
    0|0
  • Trip atmanızı çocukça görürler ondan. Çünkü duygusal değil mantıksal çalışır beyin yapısı.

0|0
    0|0
  • siz acayip akıllısınız aklımız almıyor o yüzden bence :S

0|0
    0|0
  • En güzelini yapıyoruz bence.

0|0
    0|0
  • tımarhaneye gidicem bu yazıdan sonra bizde sıkıntı var ama sizde bir doktora gözükün kızlar

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamakta fayda var..

0|0
    0|0
  • O tribi sürekli hale getirdiğiniz zaman artık insanlarda umursayacak bir şey kalmıyor -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen umursamaz olursan onlar umursar.

0|0
    0|0
  • ivit öyleler

0|0
    0|0
  • Çünkü onların beyni öyle mantıklı ya biz duygusalız :(

0|0
    0|0