Erkekler detaya bakar mısınız?

Bir erkek evine kız arkadaşlarını getiriyosa (gercek manada arkadaşlarını sevgilisi degil) o kizla biseyler yasiyo mudur Yoksa arkadaşca biseyler paylasabiliyolarmidir ozel seyler olmadan eve kız atipta bisey yapmadım diyen erkek var mı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaslarim geliyo bende onlara gidiyorum guven olduktan sonra onlar beni ben onlari bildikten sonra bir sıkınti olmaz. Fesatlik sizde. Eve kiz atmak ayri bir konu bu soyledigin arkadaslari eve davet etmek.

1|0
    0|0
    • Nefes alsın yeter diyen kendine hakim olamayan sizsiniz.

• Kundaktaki bebege seyi kalkan sizsiniz iki tel saç görmekle tahrik olan , 60 yasındaki kadına tecavuz eden , hayvanlara tecavuz eden önüne gelene laf atan yine sizsiniz bunlari yapan siz arkadastan mi tahrik olmicek teallam ya sen bidaha düsün kendimize sahip cıkmamız biseyi degistiriyo mu

• Sovmek istemiyodum ama harbiden zorluyosunuz. Anlamanda ozur mu var lan senin seni mi s. ktim de bana ağlaniyosun git bunu yapan kisilere soyle diyorum sana senin zirvaliklarini okumak zorunda miyim ben soru sormusun cevap verdik madem cok biliyon ne soruyosun o zaman. İnsanliktan cikartma beni defol git basimdan psikopat

En İyi Kız Görüşü

• İlla bir şeyler yaşıyordur diye bir şey yok. Ama sevgilim evine kız arkadaşlarını getirse ayrılırım

1|0
    0|0
    • Erkeklere belli olmaz hersey beklenir nfes alsın yeter diyen insanlardan bahsediyoruz guvenmesi zor

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşça olabilir, benimde öyle o derece samimi bir dostum vardı, farklı şehirler dostuluğu zedeledi biraz

1|0
    0|0
  • ben atıp yapmadım hemde çok defa :)

1|0
    0|0
  • Yapan var yapmayan var

1|0
    0|0
  • var tabi içiniz fesat sizin

1|0
    0|0
    • Fesatlık degil kendine hakim olamayan sizsiniz

• var ben. benimde evime arkadaşlarım geliyor oturup sohbet muhabbet ediyoruz

1|0
    0|0
  • Ewde ikisimi war tek 😄

1|0
    0|0
  • İkiside ihtimaldir. Normal bir kız arkadaşsa kolay kolay olmaz ama olabilir de 😂

1|0
    0|0
    • Erkeklere belli olmaz hersey beklenir

• canım hakaret değil özelliktir cahil, cahil de aynı şey

• İsmini sormamıştım

• ünüvde oluyo öyle arada ana ginede hepsinin sonu boka sarıyor yani diycem 1 erkekle 1 kadın yanyana yanız kalırsa 3. şeytandır bir gelir sana üfler bigider ona üfler

0|0
    0|0
    • Bende inanmiyorum bu arkadaslik laflarina evinde ne geziyo arkadasın cikin disarda oturun niyetiniz iyiyse

• yani ama biyerdende baslamak lasım

• Ihtimal var her an hersey olabilir

0|0
    0|0
  • Herseyi amerikan pastasına baglamayin normal yani illa bişe olmasına gerek yok içiniz fesat :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...