Bu kapalıların amacları?

Öyle kapalı olur mu haşa Allah'ın ayetiyle dalga geçiyolar siz kimsiniz ya Allah için mi kapanıyosun yoksa kendi zevkin mi sen Allah'ın ayeti nadıl kendne zevk heves edinirsin kendnze gelin kızlarrrr

Güncellemeler:
Ayetlerde başörtüden bahsediyo ve kadının kalesi olarak biliniyo ama şimdiki zamanda kızlar türbanla sokakta sevsiyolar türbanı takıyo göbeği açık boynu açık dar giyinmiş bak diyor ki türbanla alay edenler Cennetin kokusunu bile alamazlar az kendinizi düzeltin

2|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sana mı düştü yargılamak sende şirk koşuyorsun çünkü sdece Allah yargılar kendi derdine yan

0|0
    0|0
    • Ben yargılamıyorum burası soru sorma yeri değil mi istediğimi sorarım ayrıca müslümanlık birbirlerinin hatasını düzeltmekle olur bir öğren öyle gel daha şirk koşmanın ne olduğunu bilmiyosun

• Dogmatik olma

• Ne?

En İyi Erkek Görüşü

• kesin solcusun ve algı operasyonu yapıyorsun :D

0|0
    0|0
    • Sagcı veya solcu degilm dışarda gördgümü söyledim

• ver lan eigimi 😂

• Hahaha

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende senin amacini merak ettim bu soruyu neden burda soruyosun. Yanlista gordugun kardesini uyrsana? Hem sen kimsin ki yargiliyosun soru paylasacaksan da sunu sunu yapanlar uygun mi sizce biz bu durumda ne yapmaliyiz diye sorsan daha mantikli olmaz miydi?

0|0
    0|0
    • Nefsine çok ağır geldi soru sanırım sende oranı buranı açanlardansın rengini belli ettin :)

• Anladim ama yinede kirici olmayan bir uslupla konusmamiz bizim yararimiza diye dusunuyorum:) ikimiz de ayni hataya dustuk malesef :/ Ne diyorum biliyo musun karsi taraf hataliysa biz iyi olalim ;) Hayirli gunler saglicakla kal ;)

• Tsk ederim Allah'a emanetsin :)

• Napmışlar ben anlamadım da anlatır mısınız yeniden

0|0
    0|0
    • Ya açıklara lafım zaten öyle kapancaklarsa kapanmasınlar başlarında türban altlarnda dar kot thsört hersey meydanda onu diyorm

• Ne demek kardes kib

• Eyvallah Abi sizde

• Valla başını kapatmakla olmuyor o

0|0
    0|0
    • Bende onu diyorum bayan işte :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...