Anneme bunu yapsam üzülür mü yoksa mutlu mu olur?

Abimi sekiz sene önce kaybettik olay gözümüzün önünde oldu tek çocuğum ama annem abimle arkadaş gibiydi çok düşkün ona bazen keşke sen ölseydin diyo alttan alıyorum anne sonuçta. üzülmesin diye mezarlığa götürmüyorum duygusuzsun diyo ama içime atıyorum. Bugün anneler günü abim gelemiyo bari biz gidelim. Arabayla gezelim diye çıkartıp götürsem mi?

1|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki dini inançlarınız biraz zayıflamış. Kimin nasıl öleceğine biz mi karar veriyoruz? Sinirle bile olsa bir anne kızına "keşke sen ölseydin" diyemez. Çocuk oyuncağımı bu? Ya ölürsen sende? Yaşayacağının bir garantisi mevcut mu?

Annen ciddi acılar çekmiş. Ağzından çıkanı kulağı duymuyor. İçten kalpten soylemiyor bunu.

Bugün onun mutlu olması için ne gerekiyorsa yapmalısın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başınız saolsun mekanı cennet olsun! Götüreceksen iyi olur ama çok üzüleceği bariz kesin! Daha sonra onu kafasını dağıtacak güzel bir yerlere götür! Mutlu et anneciğini,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Götürürseniz çok iyi olacaktır.
    Kabristanda tatlı bir hüzün yaşanır ve hasret giderilir. Orada insanlar asla huzursuz olmazlar. O mekanın kutsal havası insanlara ayrı bir huzur verir ve ruhunu sakinleştirir. Annenizi mutlu edersiniz.

0|0
    0|0
  • Götür ne olacakki ama annen büyük hata yapıyor kızına sarılıp teselli olacağına bunları söylemesi tuhaf

0|0
    0|0
  • Anne mezara götürülmezmi aglasın sızlasın icini döksün tabiiki. yoksa icine ata ata ciddi hastalıga yakalanır

0|0
    0|0
  • gotur

0|0
    0|0
  • Götür ve yılların birikimini boşaltsın kadıncağız.
    Allah rahmet eylesin ağabeyine.

0|0
    0|0
  • çok iyi olur prenses

0|0
    0|0
  • Eğer annem bana öyle dese yüzüne bile bakmam tek başına kalir

0|0
    0|0
    • Öyle deme Allah yaşatmasın bende suçluyum inatçılık var çoğu zaman üzüyorum o da Öyle diyo bunlar her evde olur abim yaşasaydı başka bir şey derdi öfkesini Öyle atıyo

• Gotur bence 😕

0|0
    0|0
  • Hoş görülü ol. Tabiki anne özlüyecek. Senide seviyor. Al gezdir, pikniğe gidin. Kafayı dağıt.

0|0
    0|0
  • Gotur tabiki

0|0
    0|0
  • Nasıl bir inşasında keşke sen ölsen diyor knka ya napion kadina

0|0
    0|0
  • Kırıcıda davransa bir gün hata ettiğini anlar kızım da var der götür gezdir yanında ol.

0|0
    0|0
  • Aranızdakiler bilmem ama bence mezarlığa götür götürmediğin zaman daha çok üzülecektir...

0|0
    0|0
  • Bir anne evladına nasıl keşke sen ölseydin diyebilir aklım almıyor. Götür anneni hasret gidersin. falan konuşun

0|0
    0|0
    • Bazen tartışıyoruz sinirle söylüyo bilinçli olarak değil. bir de beni kurtarırken oldu olay ister istemez katil konumundayım

• Yaranı deşmeyecekse anlatır mısın yaşananları? İster buradan ister mesaj at sakıncası yoksa

• Özele gel

• Allah (c. c) rahmet eylesin. Başınız sağolsun. Götüre bilirsin oradan da güzel bir yerde yemek yeyip gezebilirsiniz kafanız dağılır. Kaç yaşındaydı abin?

0|0
    0|0
    • 22 yaşındaydı
      Sağolun

• Rabbim sizi cennetin de sonsuz hayatta buluştursun kardeşim.

• Aminn tek isteğim bu sağol

Kızlar Ne Diyor 9

• gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • götür

0|0
    0|0
  • Mutlu olur tabiki allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • Gotur. Annenin yaptigida artik bisey denmez buyukluk sende kalsin yinede istedgini yap

0|0
    0|0
  • Bilemedm, uzulck snucta

0|0
    0|0
  • Ölümüne nasıl sen sebep oldun

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Götür bence