Sevgi aşk ilişkisi bile kızlar sizin gözünüzde para demekmi?

Şu sıralar hep gözlemliyorum da zengin avcıları kızlar ne kadar da çoğalmış herşey para demek sanki ben söylüyorum bir kız bana zenginliğim için gelmişse o kız benim gözümde tek gecelikten başka hiçbir işe yaramaz Sevgi yok aşk yok sanki herşey para demek olmuş ya bir insan havadan gelen parayı çarçur etse nereye kadar elindekinin değerini bilmedikten sonra eninde sonunda o para biticek zaten kızların bu konuda ciddi anlamda eğitim vercem en sonunda önemli olan karakterin frekansların bir olması paylaşacak şeyler olması tamam parasız birşey olmuyor ama değerini bilmedikten sonra bereketlendirmedikten paylaşmadıktan sonra ne anlamı kalıcak peki? gerçi böyle düşünen bir insan varsa ben onunla uzun vadeli bir ilişki düşünürüm çünkü karakteri güçlü bakış açısı geniş bir kız zengin avcısı sırtımı zengin birine yaslayayım düşüncesinde olmaz bu bana göre karaktersiz görgüsüz kızların işi olduğunu düşünüyorum ve benim gözümde tek gecede başka hiçbir işe yaramazlar malesefki etrafta bunlar çoğalmış vaziyette bakış açısı geniş bir kız karakteri kişiliğe de bakar çünkü.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...