Nereye yapıyor bu adamlar 😀😀?

Malum artık günümüzde tuvalet ücretleri bile asgari ücrete yaklaştı. 😀😀 bulunduğunuz şehirlerde kaç para len bir tuvalet. Veya dışarı çıkınca nerenin içine... 😀😀😀😊 . Ben yaşadığım yeri diyeyim. Konya da, her yerde ücretsiz. Otogarda bile , çok güzel değil mi

Güncellemeler:
Nerde aklıma geldi derseniz gece gece. Yolculuk yapıyorum da. Eskişehir otogar a girdik. Beleş diyordu tuvalete, aklıma esti oradan 😀😀😀

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• konyada alkol çok tüketiliyormuş her dkka işiyordur orda insanlar ondan ücretsz olablr.

0|2
    0|0
  • Allaha sukur kayseriliyim ve memleketimde 1 tek ucretli tuvalet var oda otogarda ve yuzde 80 cesmelerden akan sular icilebilir

0|1
    0|0
  • O Şehri Boh Basacak Mk... Bizim Millet Beleşe Alışık...

0|1
    0|0
    • Zaten düz yer Konya. Yaptığımız nereye gidiyor ki acaba demi. Memleketim Trabzon, ora belli eğimli bir tarafa akıyor gidiyor 😀😀😀😀

• Ne Sandın Olum :D :D 👍

• İyiymiş yav, Allah bereketi ömür versin o zaman 😂😂😂😂

• Nerde oturuyon Konyada? Otogarda paralı ayrıca.

0|0
    0|0
    • Otogarda nere paralı. Hem dönerek inilen yer hemde mescitin ora beleş. Nereye vardın ki sen

• bir şey yokmuş yav arada. Muhtemel bosnada oturuyon. Eğer orada isen , asansöründe striptiz direği olan apartmanı biliyon mu 😂😂😂

• Yok orda oturmuyorum :D

• Konya çok iyi valla güzel yasıyonuz haa

0|0
    0|0
    • Aynen. bir de böyle granit döşeme falan bazı yerler. Adam diyor yani bizde buraya yapacak g... Yok 😀😀😀😀

• O döşemeye o gor az he

• Aynen 😀😀😀 insan g.. İle gurur yapıyor 😁😁😁

• Konya iyi ya bazi yonlerden

0|0
    0|0
  • 1.25 olmua ya 😄 25 kuruş zam

0|0
    0|0
    • Nerdesin ki 😊 alabilirsen Ankara otogar tuvalet ihalesini alacaksın 😀😀😀😀 köşe olur adam yav

• Çok yolculuk ediyorum is geregi 😄
      ankaradayim

• Ankara öyle yav. Sıhhiye köprüsünün altında ki yer daha pahalı. 1.35 😀😀😀

Yükleniyor...