Karısını aldatan ilgisiz baba?

Babam annemi yıllarca aldatmış haberimiz olmadan sonra bu Yüzden annemden soğuyup ondan boşanmak istedi sonra işte annem aldattığını ispatladı davayı Kazandı ama yıllarca Bersber olduğu kadını bilmiyor sadece ben onu biliyorum ve babam hala o Kadınla görüşüyor üstelik o kadar dava oldu bize bŞr açıklama bile yapmadan şu an onla arada Görüşüuoruz ama tek yaptığı bize para vermek ve arada Bersber sinemaya felan girmek onun dışında tamamen hayatımızdan çıkmış durumda zaten konuşunca bile sanki baba kız değilde görüşmeyen 2 arkadas gibi davranıyor yanında kalmaya gidiyoruz kardeşimle o eve akşam geliyor tek yaptığı bize para vermek istediğimiz zaman ondan bu yaptıkları Yüzünden bŞr hesap bile soramadım hala hiçbirşey yok gibi masumu oynuyor ama içim o kadar acıyor ki ona sevgi felan beslemiyorum artık sadece kızgınlık ve acıma duygusu sizce ne yapmam gerekiyor zaten çok az Görüşüyorjm ama onda bile eski babam değil sanki başka biri gibi geliyor ve hala benim yakaladığımı bildiği halde biz ona gidince bile o Kadınla Görüşmeye gidiyor sizce ne yapmalıyım ona artık sevgi. bile besleyemiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sanıırm babalıgı sadece para vermek sanıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Diye birsey de var degil mi?

0|0
    0|0
  • o artık baban değil unut onu ama unutamazsın öyle kolay değil sana tavsiyem bunu avantaja çevir bu kızgınlığını motivasyon kaynağı olarak gör ve bundan güç al iyi yerlere gel mutlu bir evlilik yap mutlu çocuklar büyüt ya da öfken karşısında ezil

0|0
    0|0
  • takma abim fazla boşver

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasınız? Annenizle mi kalıyorsunuz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...