İslami devrim olsa ülkücülerin bu duruma tepkisi ne olur sonuçta Türkeş zamanında amaçlarının Allah rızası dedi?

Alparslan Türkeş zamanında amaçlarının Allah rızası olduğunu dedi

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Tepki siz kalırlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne gibi?

0|0
    0|0
    • İslami devrim oldu veya olacak mesela ülkücüler yanımızdamı olur karşımızdamı olur veya tarafsızmı olur

• Niye engel atıyon ama farkı hesap açtım oku yazdıklarımı (Yazdığım cümleden nasıl bunu çıkardı anlamadım bir daha oku, ülkücü olmayanların gözünde (Kürtler filan) ırkçıymış gibi bakıyorlar dedim ve tabanda (ülkücü arkilerim var ve ırkçılar tabanda olan bazıları ırkçı dedim genellemedim ve bunlar milleti etkiliyor mesela cemaatin tabanı iyi diye (paralel) hepsimi iyi dedik)) ...

• @cçfif Tamam bida aç gel. Tabandaki milyonların çoğuna ırkçı diye iftira atan biri İslamcı değildir hadi bakayim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdi gerçek ülkücü namazında dır ve osmanlı cı olanıda vardır atatürk çü süde takılma yani doğru yol bulurlar

0|0
    0|0
  • Velevki oldu ülkücülerin tepkisinin bir önemi var mı hadi solcuları sorsan neysede

0|0
    0|0
    • Kendim İslamcıyım ve Ülkü ocaklarına katılmak istiyorum kısa vadede bir çok ortak nokta var ama ileride ne olur diye

• Ülkücülük başta bana görece ters geldi ama ırkçılık yapmayacağım millet sevgisi farklı bir durum

• Sen öyle yapcanda geneli türkçü

• İslami devrim olsa yasalar neye göre yapılacak?

0|0
    0|0
    • İslam'a göre şeriat kanunları

• Sahur vakti falan beli bakma sen popüler 5 10 çapulcuya tüm dünyada sahur sistemi düzgün uygulanıyor 3 5 ülkedeki pop mal saçmalıyor, kadına zulm falan olmaz hem sen bakma İran'a falan mezhep farkı falan bir çok etken var oradaki değil gerçek has şeriattann bahsediyorum sen gel Osmanlıya bak

• Evet sahur yüzyıllardır yanlış uygulanıyor. Osmanlının ki şeriatmıydı? ALLAH kula kulluk etmeyimi emrediyor? Şıhların istediği herkes murit (Robot) olsun ve sömürülsün. Malatyalı bir şıh vardı milletten zekatı toplar, Ankara ya vekillerle görüşmeye gidiyorum deyim İstanbula gider paraları mankenlere yedirirdi. Cübbelinin biride Cehennemde yanmaz kefen yaptırdı satıyor. Düzenbaz pezolar. ALLAH insanı özgür bırakmış istediğini yap ama hesabını ben sorarım diyor siz hangi hadle insanları kendi istediğiniz kalıba sokmaya kalkıyorsunuz. Herkes haddini bilsin.

Yükleniyor...