Hak helal etmek , tanimadigin birinin hak helal etmemesi ?

Merhabalar bir konuda yardıma ihtiyacım var. dugun alışverişinde gelinlik baktığımız gelinlik magaza patronu babama emeğini helal etmedi. verdiğimiz kaporayi geri aldik diye. gelinimiz 6 dakika içinde kapora verildikten sonra vazgeçti gelinlikten. kavgali ayrildilar ve ben bu durumdaN cok korkuyorum. babam mecbur iptal etmek zorunda kaldi gelinin istediği olması için. patron bize sadece çay verdiği için bunu hak hukuk konusuna çevirdi. napmaliyiz..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Siz gelinlik icin konustunuz kapora verdiniz ve 6 dakika icinde vaz gectiniz. Adamin size Ayirdigi harcadigi zaman 6 dakika yani saatler degil? ya da bir malzeme israfi falan yok degilmi?
    Kardesim ne hakki yav ! Sizde ne bicim esnafa gitmissiniz. Islama gore Sizde hakki falan yok terbiyesiz herifin ! Oylelerini bilirim ben bir alis veris yapacaksam once disaridan adama bakarim ben gozum tutmazssa iceri girmem. Bazende girersin bir dukkana sadece sormak bakmak icin, güzel kardeşim mallari dokerde doker, sacarda sacar. Bu vesileyle sana mesaj verir bak beni bu kadar ugrastirdin alman lazim diye.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya bida bu soruları görürsem siteden gidecem yeter yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• derdiniz bu mu. d. d

0|0
    0|0
  • Çok da şeyimizdeydi diyip nıhahaha diye gülseydiniz..

0|0
    0|0
  • Boş konuşmasın patron, sıkıntı yok ya

0|0
    0|0
  • Eyvah Eyvah seyret orda anlatiyo

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmaz 6 dk da ne emeği verdi cok merak ediyorum etmesin sorun değil kimse ona zorla bişey yaptırmıyor

0|0
    0|0
  • cay parasini götür ver cik ordan istediği kadar helal etesin denyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...