İzmirlileri neden çekemiyorlar? Forumda ara ara rastlıyorum, hep cephe alıcı başlıklar açıyorlar?

İzmirliler sizi, zamanında bip mi yaptı? Niçin saf tutuyorsunuz adamlara... ;)

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Siyasi nedenlerden dolayı zorlarına gidiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İzmir diğer iller kadar yozlaşmadı henüz, kaldıramıyorlar olsa gerek

0|2
    0|0
    • Mazbut sıradan dinci illere dönüşsün istiyorlar. :)

• Kıskanıyorlar ve Atatürkçüler diye :)
    Kıskanmakta haklılar İzmirliler asildir

0|2
    0|0
    • Evet doğru söylüyorsun hem İzmir Konak doğumlu hem de Atatürkçü biri olarak Asilim!!! :)

• İzmir çok sevdiğim bir şehir ama İzmirlilerin anlamsız egoları yüzünden nefret etmeye başlayacağım yakında. Aşırı saçmalıyorlar

0|1
    0|0
  • İzmir'i Türkiyeden koparıp ülke yapacaksın;bilimsel, ekonomik, siyasal, kültürel her gelişme orada.
    Gerisini de koyverceksin.

0|1
    0|0
  • izmirliler mükemmel insanlar ondan kıskanıyorlar

0|1
    0|0
    • Mükemmel demiyelim de mükemmele yakınlar hiç bir il hiç bir yöre ve yöre halkı 4/4'lük değildir -Angeliciouss- :)

• Sahsen benim ki siyasi nedenden dolayi degil. Tamamiyle içinde ki insanlardan dolayi.

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Izmirliler de aşırı memleket milliyetciligiyle antipati topluyor olabilirler. Yok bibiz izmirliyiz soyleyiz böyleyiz gibi çok konusuyorlar.

0|1
    0|0
  • ''Son kale''nin insanlarıyız çünkü..
    O mallar gibi devlet eliyle sistematik olarak araplaştırılamadık çünkü..

0|1
    0|0
  • Cünkü Izmirde Egitim orani yüksek. Bu yobaz zihniyet onlar kadar kör cahil ve yobaz olmayan herkese düsman.

0|1
    0|0
  • Çünkü en çok İzmir yaralamıştır onları o yüzdendir. Herkesin vardır izmirde kalmış bir parçası...

0|1
    0|0
  • Sitedekiler asosyal izmirli. Izmirdeki insanlar burdakiler gibi değil

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim burdakiler çok siberalemci yorumları ve görüşleride öyle. :)

• Geçen hafta gittim izmire mükemmel bir yer insanida mukemmel ama burda karsilastigim çoğu izmirli havali

• Çünkü aydınlar izmirliler

0|1
    0|0
  • milletin ağzı torba değil ki büzesin

0|1
    0|0
  • Haklısın kardeşim ben trabzonluyum ama keşke izmirli olsam diyorum

0|0
    0|0
    • Değil mi kardeşim kolay iş mi o teke zortlamasını oynamak harmandalında zeybek çevirmek :)

• Doğrudur ama horonu değişmem kardeşim 😉

• ona değinecektim unutmuşum son anda ne yapayım bro sen dedin ama Trabzonlu değilde İzmirli olsaydım keşke diye ;) o da güzel tabi ki :)

• karaktersiz insanlar çünkü

0|0
    0|0
  • neyini sevicem abi ya fanatik kemalist bunlar tanrılaştırmışlar
    bunlar atıp tutar böyle yoğ biz Atatürkçüyüz vs falan filanda bir nutuk okumuşlar mı en basitinden peki onu bunu geçtim madem özgürlükleri savunuyoruz ben biliyorum bir çok izmirli başörtülü birisini gördü mü hemen kötü düşünceler kendini üstün görmeler falanda filanda madem özgürlükleri savunuyoruz niye o kadının baş örtüsünü kısıtladın onu onu başka amaçlar için takanlar vardı evet doğru takmayan insanlara ne olacak haydi bakalım
    5 vakit namaz kılan hali vakti yerinde insanlara yobaz olarak bağmıyor musunuz yalan mı bunlar yaşandı siz bu insanlara sırf inandıkları için gerici demiyor musunuz peki diyorsunuz hepimiz bunları gördük işittik

madem başkentisin hadi bakalım ülkeye darbe yapıldı nerdesiniz İzmir anayasanın anasını s*ktiler nerdeydiniz lan
    kilis in anasını ağlatıyorlar nerdesiniz lan
    araplara devlet nişanı takarken nerdeydin lan
    istanbulu satarken nerdeydin lan
    laikliği kaldırmaya her geçen gün yaklaşırken nerdeydin lan
    twitter dan yazıp üzülmekle olmuyorlan instagram fotonu siyah yapmaklada olmuyor öğrenemedin mi lan
    otoriteye boyun eğdin yok artık İzmir yok artık bir şehidi için menemeni yakan adam
    yalnız kaldık lan
    isyan edicen lan yapıcağınız işi diyip sokaklara mal gibi atılmıcan lan canım sürüsü gibi dolaşmıcanlan
    okucan lan okucan öyle mal gibi muhalefet yaparak kendini bir bok sanmıcanlan
    gerçekleri öğrencen konuşucan lan s*kerim dicen böyle işi konuşucan gerçekleri söylücen ama kendine değillan İzmir gidicen diyarbakıra söylücen gidicen trabzona söylicen ankaraya söylicen istanbula söylicen başkalarına söylicen lan
    öyle ben izmirliyim chp başkentiyim demekle olmuyor lan dedi kanında isyan olan isyıhankar genj

0|0
    0|0
    • Niye gizliden yazıyorsun madem o zaman laan açık yapsana kimliğini ben İzmirli değilim kardeşim ama adamları karalıyorlar her daim onun için söylüyorum Kemalist olmak cumhhuriyetçi olmak suç mu bu devirde takdir edilecek bir durum başörtülüleri kim zorbalık çıkartıyor çıkartan varsada o onun kendi ayıbı...

• Evet kanki yeni farketdim hafif o kesimi yerme gibi olmuş taşlamışsın anladım zaten evet kabem affedersin haşa Nutuktur diyen bir kavim bunlar peygamberim onların ağzıyla olsun Atatürktür diyorlar o kesimden ve o karedeki insanlardan bende nefret etmekteyim ama hem Kemalist hem dindar hem ılıman Müslüman kesimde var içlerinde aydın olanlar ben hem onları koruyor ve savunuyorum hem de böyle forumda türlü envayi bir şekilde İzmirlileri ele alan sert eleştirili done açan yorumlarda kendini İzmir faşisti ilan eden arkadaşlara karşı bu bölgeyi savunuyorum :) Entel geçinenleri bende sevmiyorum öyle ateist güruhunu ama saygım var her koyun kanki kendi bacağından asılacak güler geçerim sadece :)

• Bende aleviyim kardeşim :)

Yükleniyor...