Gününüz nasıldı neler yaptınız?

Gününüz nasıldı neler yaptınız :)

bn çok yoruldum konaktan bisiklet alamadık alsancaka kadar yürüdük bisikleti aldık bir kaç kez kordon boyu gezdik yorulunca bisikleti bırakalım dedik o kadar kalabalıktı ki bırakcak yer bulamadık mecburen 1 saat daha sürdük boş yer bulana kadar.. Bu sefer de son metroyu kaçırıyorduk az daha 😂 şükür kaçırmadık 5 dk daha geç kalsak kaçırıyorduk 😂😂 şükür artık eve gidiyorum öldüm bittim artık 😂😂

not: (bknz bisim nedir ) İzmir belediyesine ait sahil boyunca istediğin bir noktadan alıp herhangi bir bisim noktasına bırakılabilen bisikletler

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gündür uyumuyorum, askerden izne ark geldi de. Vallaha ayaklarim sisti su topladi. Sol bacak diz arkasi iflas etti. Sol beli sorma.

Birde yumruk atma makinesi vardi sekil yapayim ona dedim baya bir puan yapmisti gerilim hiphizli bir koydum tabi makine falan sallandi üstündeki sular döküldü makinenin vallaha iyi vurdum baya. Ama nasil vurduysam elinin derisi delindi deri komple alti gözüküyor sabahtan beri kanayip durdu şimdide uyuyacagim 12 20 saat yataktan hicbir kuvvet cikartamaz:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 4

• Pok gibi bir gundu mal mal oturdum evde anlamsizdi bugunde benim icin

1|0
    0|0
  • Evdeydim hep, iyiydi :)

1|0
    0|0
  • Sabah gozlerimi acinca disarisi polis kayniyordu ankaraya gitmistim kongre vardi ona katildim sonra konyaya gelmek icin tren istasyonuna gittim ve tren onumden gecti yani gec kaldim biletim yandi tekrar bilet aldim 3saat bekledim simdi yatiyorum oyle

1|0
    0|0
  • Kısaydı isteğim gibi olmadı..

1|0
    0|0
Yükleniyor...